اخبار / ستادی

رئیس جمعیت هلال احمر در احکامی جداگانه رئیس مرکز مستقل کیش و مدیرعامل هلال احمر کردستان را منصوب کرد

رئیس جمعیت هلال احمر در احکامی جداگانه محمد شهاب الدین محمدی عراقی و محمدباقر محمدی را به ترتیب به عنوان رئیس مرکز مستقل کیش و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان منصوب کرد.

۱۱ ماه قبل

رئیس جمعیت هلال احمر در احکامی جداگانه رئیس مرکز مستقل کیش و مدیرعامل هلال احمر کردستان را منصوب کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر علی اصغر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر در حکم محمد شهاب الدین محمدی عراقی آورده است:« نظر به شایستگی، تعهد و سوابق مفید و ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس مرکز مستقل جمعیت کیش» منصوب می شوید.
با عنایت به اصول مندرج در اساسنامه جمعیت هلال احمر مبنی بر تلاش در جهت تسکین آلام بشری، کمک به امر سلامت جامعه و دفاع از ارزشهای انسانی، از جنابعالی انتظارم دارم ضمن توجه به جایگاه ویژه جزیره کیش از نظر موقعیت جغرافیایی، اقتصادی و گردشگری و رعایت ضوابط و مقررات جمعیت با بهره گیری از پتانسیل های درون و برون سازمانی، تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش را در راستای توسعه کیفی و کمی مجموعه و بهبود ارائه خدمات تخصصی جمعیت بکار گیرید.
بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت اهداف والای جمعیت از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.»

همچنین رئیس جمعیت هلال احمر در حکم محمدباقر محمدی؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان آورده است:« نظر به شایستگی، تعهد و سوابق مفید و ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان» منصوب می شوید.
با عنایت به جایگاه اجتماعی و فرهنگی استان، از جنابعالی انتظار دارم ضمن توجه به ماموریتها، اهداف و وظایف جمعیت، با بهره گیری از ظرفیت های درون و برون سازمانی، تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش را در راستای توسعه و بهبود عملکرد مجموعه و ارتقاء سطح خدمات جمعیت در استان بکارگیرید.
بالندگی و توفیق روز افزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.»