اخبار / ستادی

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر خبر داد: پیوستن ۱۵ هزار تن به کمپین «بهرفت»

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات به بیش از ۷۵۰ هزار نفر از شهروندان و مسافران نوروزی در پایگاه‌های ثابت و سیار هلال‌احمر خبر داد.

۴ هفته قبل

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر خبر داد: پیوستن ۱۵ هزار تن به کمپین «بهرفت»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر به نقل از ایسنا، شهاب‌الدین صابونچی درباره فعالیت ایستگاه‌های ثابت و سیار سازمان جوانان هلال‌احمر اظهارکرد: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون به ۷۵۹ هزار نفر از مسافران نوروزی خدماتی از سوی جمعیت هلال‌احمر ارائه شده است که از جمله آن می‌توان به راهنمایی سفر، ارائه محصولات فرهنگی و تبلیغاتی، توصیه‌های ایمنی برای رانندگی، استراحت و پذیرایی، حضور در ایستگاه‌های سلامت و انجام تست سلامت و… اشاره کرد.

وی همچنین با اشاره به فعالیت کمپین بهرفت اظهار کرد: تاکنون حدود ۱۵ هزار نفر در کمپین بهرفت عضو شده و با امضای میثاق‌نامه این طرح اعلام کرده‌اند که در طول رانندگی از عجله و شتاب، سرعت و سبقت غیرمجاز و رانندگی در حالت خستگی خودداری خواهند کرد.

صابونچی درباره حضور جوانان هلال‌احمر در مناطق سیل‌زده نیز گفت: بسیاری از اعضای سازمان جوانان در مناطق سیل‌زده استان‌های گلستان و مازندران حضور دارند و اقدام به امدادرسانی به شهروندان کرده‌اند. از طرفی دیگر با توجه به هشدار هواشناسی درخصوص جاری شدن سیلاب در برخی دیگر از استان‌های کشور اعضای سازمان جوانان هشدارهای لازم در این زمینه را نیز به مسافران نوروزی ارائه می‌کنند.