اخبار / ستادی

رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر: افزایش همکاری تعداد کتابفروشی‌ها در طرح «با مهر تا مهر» به بیش از ۲۰۰ واحد رسید

ویژه برنامه طرح «با مهر تا مهر» با حضور حناچی؛ شهردار تهران و احمد مسجدجامعی؛ چهره فرهنگی کشور، روز گذشته در باغ کتاب پایتخت برگزار و با استقبال بی نظیر مردم روبه رو شد.

۶ ماه قبل

رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر: افزایش همکاری تعداد کتابفروشی‌ها در طرح «با مهر تا مهر» به بیش از ۲۰۰ واحد رسید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، شهاب‌الدین صابونچی؛ رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در حاشیه برگزاری ویژه برنامه طرح «با مهر تا مهر» در باغ کتابِ پایتخت اعلام کرد: تعداد کتابفروشی‌های همکار در این طرح به بیش از ۲۰۰ واحد رسیده است.

او به استقبال خوب مردم از این طرح اشاره کرد و گفت: بسیاری از کتابفروشی‌ها در شهرستان‌های کشور برای تمدید زمان طرح و مشارکت در آن ابراز علاقه کرده‌اند. ناشران و عرضه‌کنندگان محصولات فرهنگی برای مشارکت در این طرح کالاهای خود را با تخفیف به مردم عرضه می‌کنند و مردم هم کالای خریداری شده خود را برای توزیع میان سیل‌زدگان به هلال‌احمر اهدا می‌کنند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر همچنین گفت: بسیاری از چهره‌های فرهنگی و هنری از جمله هنرمندان نیز در این طرح مشارکت کرده‌اند.

گفتنی است؛ پویش «با مهر تا مهر» با همکاری انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان، انجمن نویسندگان کتاب کودک، انجمن تصویر‌گران، جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، باغ کتاب شهرداری تهران، انجمن اسباب‌بازی، انجمن تصویر‌گران، موسسه خانه کتاب، مرکز توسعه سینمای کودک و نوجوان در حال برگزاری در سراسر کشور است.