اخبار / استانی

رتبه برتر روابط عمومی هلال‌احمر اصفهان در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های استان

جمعیت هلال احمر استان اصفهان در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های استان، موفق به کسب رتبه برتر و دریافت تندیس و لوح تقدیر شد.

۳ ماه قبل

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ این واحد در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های استان در محورهای ارتباطات رسانه‌ای، محتوا سازی، نوآوری و فعالیت های پیشرو و مسئولیت اجتماعی از سوی هیات داوران جشنواره به عنوان روابط عمومی برگزیده انتخاب شد.
در آیین اختتامیه این جشنواره که عصر دیروز و همزمان با میلاد مسعود امام حسن مجتبی(علیه السلام) و همزمان با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور استاندار اصفهان، شهردار، تنی چند از اعضای شورای شهر و سایر مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی و نیز نمایندگان رسانه های جمعی اصفهان در سالن همایش اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی برگزار شد، روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر و کسب عنوان روابط عمومی برتر در محورهای چهارگانه یادشده این جشنواره شد.

روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان سال گذشته نیز رتبه برتر در بخش های ارتباطات رسانه‌ای، انتشارات، تبلیغات و مراسم این جشنواره را کسب کرده بود.