اخبار / حوادث

روایتی از تصادف یک اتوبوس با گاردریل که ۶۲ مصدوم داشت

در حادثه بامداد روز گذشته انحراف اتوبوس و برخورد با گاردریل در جاده سبزوار – میامی ، ۶۲ سرنشین اتوبوس مصدوم شدند و در انتقال مصدومان این حادثه که نزدیک به ۵ ساعت طول کشید، نیروهای عملیاتی دو پایگاه هلال احمر سمنان و امدادگران اورژانس وارد عمل شدند.

۳ هفته قبل

روایتی از تصادف یک اتوبوس با گاردریل که ۶۲ مصدوم داشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، ساعت پنج و بیست و سه دقیقه، سه‌شنبه دوازدهم شهریور،‌ امدادگران از طریق تماس تلفنی اورژانس در جریان حادثه تصادف یک اتوبوس قرار گرفتند. بر اساس اطلاعات اولیه، یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر ۱۲۰ محور سبزوار به میامی بعد از برخورد با گاردریل حادثه دیده بود.

با دریافت این گزارش از آنجا که گزارش های اولیه نشان می داد که تعداد مصدومان حادثه بسیار زیاد است، نیروهای عملیات جاده‌ای دو پایگاه میاندشت و بیارجمند هلال احمر عازم محل حادثه شدند.

امدادگران در مرحله اول در محل حادثه اقدام به ایمن سازی جاده کرده و سپس اقدامات پیش بیمارستانی را برای مصدومان انجام دادند و در مرحله بعد همراه با امدادگران اورژانس ،‌مصدومان حادثه را که تعداد زیادی کودک نیز در بین آنها بود را به بیمارستان منتقل کردند.

بنابراین گزارش، عملیات امداد و نجات مصدومان بیش از ۵ ساعت به طول انجامید و ۱۲ نفر از مصدومان حادثه توسط آمبولانس‌های هلال احمر به مراکز درمانی انتقال داده شدند.