ستادی

رویدادی برای وصل کردن ایده ها به نیازها

مدیر کل روابط عمومی جمعیت هلال احمر گفت: ما ایده و نیاز زیاد داریم ولی ایده ها به نیازها نمی رسند روابط عمومی باید با ایجاد سیستم تعاملی، این ایده ها را به نیازها متصل کند.

۱ ماه قبل

رویدادی برای وصل کردن ایده ها به نیازها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ اسماعیل رمضانی در حاشیه نخستین رویداد استارت آپی در حوزه کارآفرینی به رادیو سلامت گفت: در این رویداد با برنامه ریزی، پشتیبانی و حمایت از ایده های خلاق سعی کردیم نیازها و مشکلات را برطرف کنیم. مجموعه ای از ایده ها را جمع و مجموعه ای از مشکلات را به ایده ها متصل کردیم.

وی گفت: این نوع جشنواره نشات گرفته از سه ماه کار و تلاش بی وقفه مجموعه های هلال احمر است و اثرات آن در آینده در جامعه دیده می شود. برخی از ایده های این رویداد مشکل محور و کاربردی است.

مدیر کل روابط عمومی جمعیت هلال احمر افزود: شرکت کنندگان این رویداد، برنده هستند چون همه استارت آپ ها برای کمک به همنوع تلاش می کنند و این هدفی بزرگ است. ما از این ایده ها تا مرحله اجرا حمایت می کنیم حتی اگر همه این فعالیت ها منجر به نجات یک انسان شود، برای ما کافی است.

اسماعیل رمضانی گفت: در این رویداد شاهد ایده های خوب، شور و نشاط داوطلبان جمعیت برای خلق ایده هایی در حوزه امداد و نجات بودیم. حس نوع دوستی یکی از ویژگی های داوطلبان و جوانان هلال احمر است که با شور و نشاط در سر صحنه حوادث حاضر می شوند، به مردم کمک می کنند و خستگی ناپذیرند.