اخبار / ستادی

سالار عقیلی:همراهی هنرمندان موجب اعتماد بیشتر مردم به هلال‌احمر می‌شود

سالار عقیلی به همراه همسرش، با عضویت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر، آمادگی خود را برای همراهی فرهنگی و هنری با برنامه های انساندوستانه این جمعیت عام المنفعه اعلام کرد.

سالار عقیلی:همراهی هنرمندان موجب اعتماد بیشتر مردم به هلال‌احمر می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، سالار عقیلی به همراه حریر شریعت زاده(همسر) ضمن حضور در سازمان داوطلبان آمادگی خود را برای ارائه خدمات داوطلبانه در زمینه فعالیت های فرهنگی و هنری، اعلام کردند.

عقیلی اظهار کرد: زمانی که از زلزله تلخ غرب کشور با خبر شدم، آنقدر عمق فاجعه زیاد بود که به شدت تحت تاثیر قرار گرفتم و تصمیم گرفتم به هموطنان زلزله‌زده‌ام کمک کنم. تا حدی که در توانم بود در این زمینه کمک کردم و در ضمن تصمیم گرفتم قطعه موسیقی ” در زیر این آوار” را هم برای همدردی به مردم زلزله‌زده استان کرمانشاه‌ و شهرهای همجوار تقدیم کنم.

وی با بیان اینکه مردم استان کرمانشاه سزاوار تحمل درد و رنجی بیش از غم از دست دادن عزیزانشان نیستند و همه وظیفه داریم در حد توان برای تسکین و التیام آلام روحی آن ها دست در دست هم دهیم، خاطرنشان کرد: با دیدن شادی و نشاط جمعیت بیش از ۱۲ هزار نفری زلزله زدگان استان کرمانشاه در ویژه برنامه سالگرد زلزله دلخراش سرپل دهاب، انگیزه ام برای فعالیت داوطلبانه دو چندان شد.

عقیلی تصریح کرد: وقتی یک اتفاق مثل زلزله در کشور رخ می‌دهد و باعث از دست رفتن هموطنانمان می‌شود، هنرمندان و ورزشکاران که الگوی جامعه هستند باید پیشقدم شوند تا مردم عادی هم به کمک خسارت‌دیدگان بشتابند. از این رو من خودم را به عنوان یک هنرمند موظف دانستم که به مردم آسیب دیده کمک کنم چون مردم برایم مهم هستند و انتظار تقدیر از کسی را ندارم.

وی با بیان اینکه برای نخستین بار در زندگی ام به شکرانه کمک به مردم کرمانشاه، سجده کردم، افزود: رنگ هایی که در کاور داوطلبی جمعیت هلال احمر وجود دارد، برای من الهام بخش ساخت قطعه ای باشکوه با مضمون اهداف والای نوعدوستی و در وصف این سازمان انساندوستانه در آینده است.

خواننده قطعه معروف “وطنم” با تاکید بر اینکه علاج واقعه را باید قبل از وقوع کرد، گفت: آموزش‎های پیشگیرانه هلال احمر می تواند باعث جلوگیری از وارد شدن خسارات بیشتر و فراهم کردن امنیت خاطر مردم شود.

بازدید: 92

دیدگاه کاربران