اخبار

سفر حجت‌الاسلام والمسلمین معزی به خوزستان؛ تاکید بر تداوم بازسازی مناطق آسیب‌دیده از سیل

نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر شب گذشته در سفری ۲ روزه به استان خوزستان رفت و با نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار خوزستان دیدار کرد.

۱ ماه قبل

سفر حجت‌الاسلام والمسلمین معزی به خوزستان؛ تاکید بر تداوم بازسازی مناطق آسیب‌دیده از سیل

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، از دیگر برنامه‌های سفر حجت‌الاسلام والمسلمین معزی به خوزستان تودیع و معارفه مسئولان سابق و جدید دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر خوزستان، بازدید از مناطق سیل زده استان، حضور و سخنرانی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان به ریاست استاندار خوزستان از برنامه های دیگر سفر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین معزی در فرودگاه اهواز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در سیلاب امسال هلال احمر در کنار سایر دستگاه ها در خدمت به مردم و سیل زدگان خوش درخشید، گفت: هلال احمر همواره در همه زمینه ها به ویژه در سیلاب امسال حضور تاثیرگذاری داشته است. در سیلاب امسال هم هلال احمر در کنار سایر دستگاه ها در خدمت به مردم و سیل زدگان خوش درخشید.

 نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمرهمچنین در دیدار با حجت‌الاسلام موسوی‌فرد، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان اظهار کرد: هلال احمر دستگاهی مردمی است و دولتی نیست‌ و مهم ترین عنصر و ویژگی هلال احمر مردمی بودن آن محسوب می شود. امدادگران، داوطلبان و جوانان جمعیت هلال‌احمر با ذوق و شوق به مردم و سیل زدگان خدمت کردند و انصافاً در خوزستان زحمات بسیاری کشیدند.

وی با بیان این که در سیلاب خوزستان همه ملت ایران برای کمک به سیل‌زدگان حضور داشتند، گفت: هلال احمر چنین جایگاه رفیعی نزد مردم دارد و چنین سرمایه ای باید حفظ و تقویت شود.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر همچنین در این سفر با استاندار خوزستان دیدار کرده و بر ضرورت تداوم روند تکمیل بازسازی مناطق آسیب‌دیده از سیل استان تاکید کرد.

 

جزئیات اخبار را در لینک‌های زیر ببینید:

سفر ۲ روزه نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر به خوزستان؛ هلال احمر در سیل استان خوزستان خوش درخشید

نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر: سیلاب خوزستان صحنه حضور ملت ایران بود

دیدار نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با استاندار خوزستان: تاکید بر تداوم روند تکمیل بازسازی مناطق آسیب‌دیده از سیل استان

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان: هلال‌احمر با قوت تمام برای خدمت به زائران در اربعین ورود کند