اخبار / ستادی

سفر ۲ روزه نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر به خوزستان؛ هلال احمر در سیل استان خوزستان خوش درخشید

نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر در سفری ۲ روزه وارد فرودگاه بین‌المللی اهواز شد و مورد استقبال مدیرعامل و شورای مدیران جمعیت هلال‌احمر خوزستان قرار گرفت.

۱ ماه قبل

سفر ۲ روزه نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر به خوزستان؛ هلال احمر در سیل استان خوزستان خوش درخشید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، حجت‌الاسلام والمسلمین معزی در فرودگاه اهواز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در سیلاب امسال هلال احمر در کنار سایر دستگاه ها در خدمت به مردم و سیل زدگان خوش درخشید، گفت: هلال احمر همواره در همه زمینه ها به ویژه در سیلاب امسال حضور تاثیرگذاری داشته است. در سیلاب امسال هم هلال احمر در کنار سایر دستگاه ها در خدمت به مردم و سیل زدگان خوش درخشید.

وی با اشاره به نقش خوزستان در دوران دفاع مقدس و تنوع اقوام در آن یادآور شد: خوزستان استانی وسیع و گسترده با فرهنگ های مختلف و سوابق و اقوام متعدد است و همین امر بر اهمیت این خطه می افزاید. خوزستان سابقه ای درخشان در دفاع مقدس دارد و جانفشانی مردم هرگز از ذهن و فکر مردم فراموش شدنی نیست و این استان امروزه نیز نقش به‌سزایی در کشور ایفا می کند.

نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال‌احمر با اشاره به هدف از این سفر به خوزستان، گفت: تودیع و معارفه مسئولان سابق و جدید دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر خوزستان و بازدید از مناطق سیل زده استان از اهداف این سفر است.

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حضور در مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و بازدید از مناطق سیل زده شهرستان کارون از برنامه های سفر دو روزه آیت الله معزی به استان است. بر اساس این گزارش، حضور و سخنرانی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان به ریاست استاندار خوزستان نیز از برنامه های دیگر سفر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خواهد بود.