به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، نمایشگاه عکس و مدیا «همه جا برای همه»، با حمایت و همکاری بنیاد سینمای فارابی و سازمان دواطلبان جمعیت هلال‌احمر ایران و رایزنی فرهنگی کشورمان در پاریس با رویکرد ارائه بخشی از مشکلات به وجود آمده سیل اخیر در استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان و عدم وصول کمک‌های انسان دوستانه جهانیان به واسطه تحریم‌ها، به زبان تصویر در حاشیه جشنواره کن و سپس نمایشگاه عکس با همین مضمون در محل رایزن فرهنگی ایران در پاریس به مدت یک هفته برگزار می‌شود.

احمد بلباسی، رضا احمدوند، امیرعلی رزاقی، امیرهاشم دهقانی، بابک برزویه، بهاره حسین نژاد ندایی، حدیثه پاسندی، زینب مهدوی، مجید خواهی، محسن اسماعیل‌زاده، محسن رضایی، ملیکا فرش‌فروش، محمد جوادزاده، مهدی حسنی، راحله حصاری، محمد زارع، علی حامد حقدوست، فائزه کابلی، فرشته اصلاحی، محمد بقال اصغری، سیامک نامور، محمد علی نجیب، امین یاری، آی تای شکیبافر، عابدین مهدوی، حسن غفاری، مریم آل‌مومن دهکردی و علی قنبرلو ۲۸ عکاسی هستند که آثارشان در نمایشگاه‌ها به نمایش درخواهد آمد.

دبیر اجرایی و هماهنگی این نمایشگاه برعهده «بابک برزویه»، ویدئو و تولید محتوای مدیا به عهده «سعید شمس» و انتخاب آثار نیز توسط «حیدر رضایی» و «بابک برزویه» انجام شده است. این نمایشگاه از ۲ تا ۹ خرداد (۲۳ تا ۳۰ می) در محل رایزنی ایران در پاریس برپا خواهد شد.