اخبار / ستادی

شکوه بی مانند چهل سال ایستادگی در راه خدا در بیست و دوم بهمن جلوه گر خواهد شد

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در پیامی به مناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن ماه و آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، تاکید کرد: شکوه بی مانند چهل سال ایستادگی در راه خدا در بیست و دوم بهمن امسال جلوه گر خواهد شد.

۵ ماه قبل

شکوه بی مانند چهل سال ایستادگی در راه خدا در بیست و دوم بهمن جلوه گر خواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین معزی به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تحقق وعده الهی است؛ “ان تَنصُرُواْ اللَّهَ یَنصُرْکُمْ وَ یُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ، اگر خدا را یارى کنید، خداوند یاریگرتان خواهد بود و گام هایتان را استوار خواهد ساخت.” شکوه بی مانند چهل سال ایستادگی در راه خدا در بیست و دوم بهمن امسال جلوه گر خواهد شد.

انقلاب اسلامی به رهبری یگانه دوران و فخر زمان، فقیه عارف و سیاستمدار دوراندیش حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) و از خودگذشتگی مردان و زنان این سرزمین در بهمن سال پنجاه و هفت به پیروزی رسید.

طی چهل سال، این انقلاب فرازهای حساس و روزها و سال های خطیری را با تمسک به عنایت حضرت حق و اعتماد به وعده قطعی الهی و به نیت استقرار حکومت اسلامی و عمل به شریعت در مسیر زمینه ساز قیام و حکومت جهانی حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه پشت سرگذاشت و این نهال روز به روز با صبر و شکیبایی تنومندتر شد، از حوادث روزهای سخت انقلاب گذر کرد، هشت سال در جنگ ظالمانه به دفاع پرداخت و پس از رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب، راه مجاهدت را به رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دام ظله ادامه داد، برفتنه های داخلی و خارجی غلبه کرد و این راه را ادامه خواهد داد.

بیست و دوم بهمن ماه امسال از این حیث ویژه است که جبهه ظلم و کفر همه توان خود را برای متوقف ساختن مسیر این انقلاب مردمی و فاصله انداختن بین مردم و آرمان های اصلی انقلاب به کار گرفته اند تا مگر در این صف خروشان و اراده آهنین، خللی وارد آید.

فشار رسانه ای و هجمه های تبلیغاتی و شایعه پراکنی با پشتیبانی تحریم و فشار اقتصادی در تدارک تزلزل ساختن این اراده هاست. ملت با صلابت ایران با حضور مقتدر و شکوهمند خود در راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه پایبندی و تداوم اعتقاد خود به راه امام و شهدا و تبعیت از ولی امر زمان را به نمایش خواهند گذاشت.

کارکنان، اعضاء، داوطلبان و مدیران جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با افتخار به چهل سال خدمتگذاری صادقانه به مردم عزیز ایران، همراه و همدل با آنان در راهپیمایی عظیم بیست و دوم بهمن شرکت و بر عزم استوار خود در پاسداری از ارزش های انقلاب تأکید خواهند کرد.