اخبار / حوادث

صاعقه؛ قاتل چوپان ۱۸ ساله

رئیس جمعیت هلال احمر تسوج از جان باختن یک چوپان ۱۸ ساله در اثر برخورد صاعقه در ارتفاعات کوه های روستای «تیل بخش» تسوج خبر داد.

۷ روز قبل

صاعقه؛ قاتل چوپان ۱۸ ساله

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، علیرضا داغستانی گفت:ساعت ۲۲:۲۰، دوشنبه ۲۰ خرداد درخواست امدادرسانی به جوانی ۱۸ ساله اهل روستای تیل تسوج به هلال‌احمر رسید و بلافاصله تیم امدادی پایگاه امدادی شهید «حسینی شهدایی» تیل تسوج  به محل حادثه اعزام شد.

وی گفت: نجاتگران کوهستان این جمعیت به همراه اهالی روستای تیل بعد از پیمودن مسیر طولانی و سخت گذر ۲ ساعته به محل حادثه رسیدند و با همکاری اهالی روستا، پیکر بی‌جان چوپان جوان را که در همان لحظه صاعقه زدگی جان خود را ازدست داده بود، به پایین کوه انتقال دادند.

داغستانی افزود: پس از ۴ ساعت عملیات دشوار، با همکاری اهالی روستای «تیل» و اقوام این جوان، پیکر وی به پایین کوه منتقل و در ساعت ۲ و ۲۰ دقیقه بامداد روز سه شنبه  ۲۱ خرداد تحویل نیروی انتظامی منطقه شد.

رئیس جمعیت هلال احمر تسوج، از مردم و به خصوص گله داران خواست در هنگام چرای گوسفندان در ارتفاعات و در رعد و برق به هیچ وجه از گوشی موبایل استفاده نکنند.