آگهی

اخبار / استانی

ضرورت افزایش ضریب جذب داوطلب در هلال‌احمر

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری و عضو شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان در دومین جلسه هیات مدیره هلال احمر بر افزایش ضریب جذب داوطلب در هلال احمر تاکید کرد.

۲ ماه قبل

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ دومین جلسه هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان با حضور مدیرعامل و معاونین جمعیت هلال احمر استان، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان، رئیس شورای شهر، مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و سایر اعضای هیات مدیره در سال جاری برگزار شد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری در این جلسه با قدردانی از برنامه ریزی منسجم و اقدامات شایسته هلال احمر استان در امدادرسانی سیل حمیدیه خوزستان بیان کرد: حوزه امنیتی و انتظامی استانداری در حوادث امداد و نجات ارتباط تنگاتنگی با جمعیت هلال احمر دارد.

خلیل الله همایی با اشاره به خدمات ارزشمند و خالصانه نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر، افزود: در سایر مراسمات بزرگ و عظیم مانند اربعین نیز شاهد حضور هلال‌احمر در محورهای مواصلاتی  ایران و عراق بودیم.

وی به تعامل و همپوشانی برنامه های کاروان سلامت جمعیت هلال احمر با ارتش، سپاه و ناجا اشاره کرد و افزود: ایجاد و حفظ ارتباط تنگاتنگ با هدف پیشگیری از موازی‌کاری در امر بهداشت و سلامت در مناطق محروم حائز اهمیت است.

وی با تاکید بر افزایش ضریب جذب داوطلب در جمعیت هلال احمر در بدنه اجتماع گفت: موضوع حمایت روانی و اختلالات روانی بعد از حوادث نیز باید جدی گرفته شود.

 جذب سرمایه و سرمایه گذاری در جمعیت هلال احمر

محمد فرشاد عضو هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان کرمان هم در این جلسه بیان کرد: انسجام و دلسوزی پرسنل و اعضای داوطلب موجب رشد کمی و کیفی برنامه های جمعیت هلال احمر و همسو با اهداف و اصول این نهاد مردمی شده است.

وی با اشاره به برنامه ریزی اقتصادی در جمعیت هلال احمر گفت: جذب سرمایه و سرمایه گذاری در این نهاد مردمی بسیار حائز اهمیت است.

دکتر مهدی ابنا، دیگر عضو هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان کرمان هم در این جلسه گفت: تقویت و پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر بسیار حائز اهمیت است و باید مورد توجه قرار گیرد.

محمدرضا فتوت، از دیگر اعضای هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان در این جلسه اظهار کرد: بهینه سازی مجموعه املاک و موقوفات هلال احمر باید در الویت قرار گیرد.

امیرقلی پژمان، بازرس اصلی هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان کرمان هم با تشکر و قدردانی از اقدامات هلال احمر کرمان در حمیدیه خوزستان بیان کرد: نیروهای امدادی این جمعیت منظم ترین کمک رسانی را در حمیدیه خوزستان به مردم سیل زده ارائه کردند.