آگهی

اخبار / استانی

ضرورت حفظ آمادگی علمی و امدادی نجاتگران هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: بالا نگه داشتن سطح علمی و امدادی نجاتگران ضرورتی انکارناپذیر است.

۷ ماه قبل

ضرورت حفظ آمادگی علمی و امدادی نجاتگران هلال احمر

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رامین معبودی در نشست صمیمی با کارشناسان امداد و نجات شعب استان اردبیل با بیان این مطلب افزود: لازمه بالا نگه داشتن سطح علمی نجاتگران، برگزاری دوره ها آموزشی و مسابقات امدادی است که در این زمینه جمعیت هلال احمر استان اردبیل هر سال برنامه های متعددی را پیش بینی و اجرا می کند.

وی با اشاره به اینکه استان اردبیل، استانی حادثه خیز است، تصریح کرد: حادثه خبر نمی دهد بنابراین باید در هر ساعت از شبانه روز برای مقابله با حوادث مترقبه و غیرمترقبه و امدادرسانی به هموطنان آماده بود.

معبودی با بیان اینکه آموزش اولویت مهم و اساسی جمعیت هلال احمر است، اظهار کرد: برگزاری دوره های مختلف آموزشی موجب ارتقای تک تک امدادگران و نجاتگران و در نهایت توان امدادی جمعیت هلال احمر می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اینکه باید تاب آوری خود را افزایش دهیم، افزود: ارتقای تاب آوری افراد موجب ارتقای تاب آوری خانواده و در نتیجه موجب افزایش تاب آوری در جامعه می شود.

معبودی ادامه داد: باید برای تیم های ۳۳ نفره دوره های آموزشی متعدد برگزار کرده و برای انسجام بیشتر این تیم ها برنامه ریزی کنیم.