اخبار / استانی

طرحهای ملی خدمات نوروزی هلال احمر کردستان به بهترین  شکل درحال اجراست

مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر در سفر به استان کردستان از پایگاه های امداد و نجات و پستهای راهنمایی مسافرین نورزی شهرستانهای قروه، دهگلان، سنندج و کامیاران بازدید کرد.

۱ ماه قبل

طرحهای ملی خدمات نوروزی هلال احمر کردستان به بهترین  شکل درحال اجراست

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان؛ مجتبی ابراهیمی آشتیانی گفت: طرحهای ملی خدمات نوروزی شامل طرح ملی امداد و نجات و طرح ملی ایمنی و سلامت به بهترین شکل در استان کردستان در حال اجراء هستند.

ابراهیمی آشتیانی در بازدید از نحوه اجرای طرحهای ملی نوروزی در استان کردستان، ضمن تقدیر و تشکر از برنامه ریزی جمعیت استان در راستای اجرای بهینه طرحهای نوروزی با نجاتگران و جوانان فعال در طرحهای نوروزی به دیدار و گفت و گوی صمیمانه پرداخت و از ایشان نیز  تقدیر کرد.

مدیرعامل  جمعیت هلال احمر استان نیز در محل پایگاه گردنه مروارید شهرستان کامیاران با مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر دیدار و در خصوص مسائل جاری جمعیت هلال احمر استان گفت و گو کرد.

محمدباقر محمدی ضمن تقدیر از حضور ابراهیمی آشتیانی در استان کردستان به اجرای طرحهای ملی نوروزی اشاره کرد و گفت: با افزایش پایگاه های امداد و نجات و پست های نوروزی در ایام نوروز، با آمادگی کامل در خدمت مسافرین و گردشگران بوده و آماده پوشش امدادی حوادث احتمالی هستیم.