اخبار / استانی

عضویت اعضای تیم کشتی استان کردستان در هلال‌احمر

سرمربی تیم ملی کشتی امید ایران و عضو داوطلب جمعیت هلال احمر کردستان ، با مدیرعامل جمعیت هلال احمر این استان دیدار و گفت و گو کرد .

۱ ماه قبل

عضویت اعضای تیم کشتی استان کردستان در هلال‌احمر

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان، محمدباقر محمدی در این دیدار، ترویج فرهنگ ورزش و سلامت در جامعه را یکی از اهداف جمعیت هلال احمر عنوان کرد و گفت: مربیان و فعالان حوزه ورزش ضمن سالم سازی جامعه و ارتقاء کرامت انسانی به تحقق اهداف انسان‌دوستانه هلال احمر کمک می کنند.

وی از مدیران و مربیان حوزه ورزش استان و از دلسوزان و فعالان حوزه کشتی استان تقدیر و گفت: جمعیت هلال احمراستان آمادگی برگزاری دوره های آموزشی کمک های اولیه برای جامعه کشتی استان را دارد .

سرمربی تیم ملی کشتی امید ایران و رئیس هیات کشتی استان کردستان، گفت: لباس داوطلبی جمعیت هلال احمر یک لباس مقدس و با عظمت است که سالهاست به پوشیدن آن مباهات می کنم .

جمشید خیرآبادی، توسعه فرهنگ ورزش و سلامت را از مظاهر یک جامعه مترقی خواند و هم افزایی مدیران و حمایت مسئولان استانی از ورزش را عاملی مهم در زمینه  ترویج ورزش و سلامتی عنوان کرد .

خیرآبادی از تعامل مثبت و خوب جمعیت هلال احمر کردستان با جامعه ورزشی استان کردستان تقدیر و تشکر کرد و بر ادامه و استمرار همکاری های مشترک بین هیات کشتی و جمعیت هلال احمر کردستان تاکید کرد .

سرمربی تیم ملی امید کشتی ایران از تمایل جامعه کشتی استان به پیوستن به حلقه داوطلبان جمعیت هلال احمر خبرداد و گفت : در آینده نزدیک و با هماهنگی جمعیت هلال احمر استان تمامی کشتی گیران کردستانی به عضویت داوطلبانه جمعیت هلال احمر در می آیند.