اخبار / استانی / گالری

عضویت کاپیتان تیم ملی و کاپیتان تیم تراکتور سازی تبریز در جمعیت هلال‌احمر/ فیلم

کاپیتان تیم ملی و تیم تراکتور با حضور در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی بعضویت داوطلبان جمعیت هلال احمر در آمد.

۲ ماه قبل

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی فوتبال و تیم تراکتور تبریز با حضور در جمعیت هلال احمر استان ضمن تجلیل از فعالیت‌های داوطلبانه هلال احمر در حمایت از آسیب دیدگان از حوادث با پر کردن فرم داوطلبان و پوشیدن لباس هلال احمر بعضویت داوطلبانه جمعیت هلال احمر در آمد و برای فعالیتهای داوطلبانه در هلال احمر اعلام آمادگی کرد.

دراین مراسم سعید کنعانی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ضمن تشریح اقدامات جمعیت هلال احمر در راستای حمایت از راهکارهای رفع آسیب های اجتماعی و  کمک به آسیب دیدگان از حوادث و سوانح گفت: جمعیت هلال احمر نهادی عام المنفعه و مردمی است و در حوزه داوطلبان به منزله پلی میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان ایفای نقش می کند.

 وی داوطلبان را سرمایه جمعیت هلال احمر دانست و از عضویت کاپیتان تیم‌ملی و تیم تراکتور تبریز در جمعیت هلال احمر ابراز خرسندی کرد.

همچنین حاج حسین افتخاری از خیرین و نیکوکاران خوشنام تبریزی نیز با حضور در جمعیت هلال احمر و پر کردن فرم داوطلبان به عضویت داوطلبان جمعیت هلال احمر در آمد و برای همکاری با هلال احمر اعلام آمادگی کرد.