اخبار / خبر فوری / ستادی

فعالیت‌های کانون‌های دانشجویی هدفمند و اثربخش‌تر می‌شوند

رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: با به‌روز رسانی تفاهمنامه های هلال احمر با وزارتخانه های علوم، بهداشت و دانشگاه آزاد فعالیت‌های کانون‌های دانشجویی منسجم‌تر می‌شود.

۱ ماه قبل

فعالیت‌های کانون‌های دانشجویی هدفمند و اثربخش‌تر می‌شوند

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، دکتر شهاب الدین صابونچی با اعلام این که یکی از بخش های مهم فعالیت های سازمان جوانان هلال احمر، کانون‌های دانشجویی که در دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، بهداشت و دانشگاه آزاد است، گفت: تفاهمنامه جدید هلال احمر با این دانشگاه ها در راستای اثر بخشی بیشتر اصلاح می شود.
وی افزود: بر اساس بازخورد و نیاز سنجی که در سازمان جوانان و جمعیت هلال احمر انجام شده، بزودی تفاهمنامه جامعی برای فعالیت کانون های دانشجویی تنظیم و امضا می شود.
دکتر صابونچی گفت: مذاکراتی در حال انجام است که در کنار فعالیت های آموزشی و پژوهشی، ظرفیت های مشترک هلال احمر و دانشگاه مورد توجه قرار بگیرد.
رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: در سازوکار تدوین متن تفاهمنامه جدید از تجارب دوره های گذشته، نظرات دبیران کانون ها و نیازهای پیش رو استفاده شد.
وی اضافه کرد: در سازوکار جدید تلاش شد، شکل و فعالیت این کانون ها در امتداد فعالیت مجامع بازنگری شود تا تصویری هماهنگ تر و هدف مند تر از کانون های دیده شود.
صابونچی گفت: در تدوین تفاهنامه های جدید تلاش شده حضورکانون ها دانشجویی منسجم تر و فعال تر شود.