اخبار / ستادی

قدردانی منتخبان امدادگران و نجاتگران کشور از حمایت‌های بی دریغ رئیس جمعیت هلال احمر

منتخبان امدادگران و نجاتگران کشور در بیانیه‌ای از حمایت‌های بی دریغ رئیس جمعیت هلال احمر در ارتقای جایگاه امدادگران و نجاتگران تشکر کردند.

۹ ماه قبل

قدردانی منتخبان امدادگران و نجاتگران کشور از حمایت‌های بی دریغ رئیس جمعیت هلال احمر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، منتخبین باشگاه امدادگران و نجاتگران جمعیت در بیانیه ای پس از برگزاری اولین نشست خود در دور جدید باشگاه امدادگران و نجاتگران از حمایت‌ها و نگاه مدبرانه رئیس جمعیت هلال احمر در ارتقای جایگاه امدادگران و نجاتگران و گسترش فرهنگ داوطلبی و بشر دوستی در کشور تشکر کردند.

در حاشیه این نشست و پس از برگزاری جلسات مشورتی در سازمان امداد و نجات مجمع منتخبین کشوری در بیانیه ای اعلام کرد:« رویکرد جدید و نگاه ویژه مدیریت جمعیت هلال احمر با استفاده از ظرفیت‌های قانونی و منابع در دسترس و به دور از هیاهوها و جنجال افرینی‌های عوام فریبانه موجبات خرسندی امدادگران و نجاتگران کشور را فراهم آورد.

نگاه ویژه رئیس جمعیت در احقاق حقوق امدادگران و نجاتگران با استفاده از ظرفیت مجلس شورای اسلامی و همچنین اختصاص منابع خاص رفاهی به امدادگران و نجاتگران از محل درآمدهای جمعیت و همچنین مشارکت دادن امدادگران و نجاتگران در سیاست گذاری و تصمیم سازی‌های کلان و خرد جمعیت نوید روزهای خوشی برای جامعه امداد و نجات دارد. لذا ما منتخبان امدادگران و نجاتگران جمعیت ضمن تشکر از ریاست محترم جمعیت در حمایت‌های بی دریغ، تمامی تلاش خود را با استفاده از فرصت های قانونی در اختیار به منظور تعالی و گسترش فرهنگ داوطلبی و ارتقای کیفی خدمات امداد و نجات به کار خواهیم گرفت و در این مسیر هم پیمان می‌شویم که در سایه عنایت حضرت حق تمامی توان علمی و عملی خود را در امدادرسانی به اسیب دیدگان به کار گیریم.»