اخبار / استانی

مدیرعامل هلال احمر فارس: ارزیابی در سوانح، پایه و اساس آمادگی تیم های عملیاتی جمعیت است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس در دوره آموزشی ارزیابی سوانح ویژه کارشناسان امداد و نجات شعب و مرکز استان اظهار کرد: ارزیابی در سوانح، پایه و اساس آمادگی تیم های عملیاتی در جمعیت هلال احمر است.

۶ ماه قبل

مدیرعامل هلال احمر فارس: ارزیابی در سوانح، پایه و اساس آمادگی تیم های عملیاتی جمعیت است

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ فیض اله جعفری تصریح کرد: آموزش در راستای تکالیف در سازمان ها نقش محوری و کلیدی ایفا و نگرش جدید ایجاد می کند.
جعفری با تاکید بر نقش ارزیابی در تصمیم گیری و تصمیم سازی ها، یادآور شد: جمعیت هلال احمر باید در سانحه ارزیابی و پایش خیلی خوبی داشته باشد.
وی ادامه داد: ماموریت جمعیت هلال احمر نجات جان انسان ها است و مدیریت منابع باید در ارزیابی دقیق باشد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس بر تشریح ماموریت های این جمعیت توسط کارشناسان امداد و نجات در شورای اداری شهرستان ها و فرمانداری ها تاکید کرد و گفت: آموزش ها باید استمرار داشته باشد و کارشناسان نیز باید کارگروه امداد و نجات را تبیین کنند.
جعفری با اشاره به بهینه سازی منابع و جلو گیری از هدر رفت آنها در زمان های غیر بحرانی اذعان کرد: جمعیت هلال احمر دستگاه تخصصی است و نه دستگاه خدمت رسان.
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: بانک اطلاعاتی و بافت روانشناسی جمعیت هلال احمر می تواند در مقوله تاب آوری فعالیت نماید.
جعفری بحث تاب آوری در حوادث و سوانح را مهم عنوان و تصریح کرد: آموزش های هلال احمر باید دانش افزا باشد.

دیدگاه‌ها