اخبار / ستادی

مدیرکل هسته مرکزی گزینش هلال احمر: اهمیت گزینش اصلح در بحران‌ها نمایان می‌شود

مدیرکل هسته مرکزی گزینش جمعیت هلال احمر تاکید کرد: اهمیت گزینش نیروهای متعهد و توانمند اصلح در بحران‌ها بیش از هر زمان دیگری نمایان می شود.

۱ هفته قبل

مدیرکل هسته مرکزی گزینش هلال احمر: اهمیت گزینش اصلح در بحران‌ها نمایان می‌شود
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی، محمد ناطقی در آیین تکریم و معارفه مسئول گزینش جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در جلسه شورای معاونان این استان با اشاره به اینکه اهمیت جایگاه گزینش و بکارگیری نیروهای کارآمد متدین در حوادثی مانند سیل بیش از هر زمان دیگری مشخص می شود افزود: هلال احمر خراسان رضوی از نظر تعداد نیرو با قراردادهای مختلف، جزو سه استان نخست کشور است که حجم بالای منابع انسانی و تنوع قراردادها، نیازمند اهتمام و بررسی ویژه است. 
وی ضمن ابراز امتنان از زحمات خانم فاطمه میانجی در پیگیری و انجام امور گزینش در هلال احمر خراسان رضوی در سالیان اخیر ، توفیق تشرف توام با نیکنامی ایشان را به بازنشستگی افتخار دانست . 
مدیرکل هسته مرکزی گزینش جمعیت هلال احمر همچنین حسین اکبری را به عنوان مسئول جدید گزینش هلال احمر در خراسان رضوی ، جوان و واجد روحیه جهادی و مردمی معرفی کرد. 
 رعایت امانت و انصاف مهمترین ویژگی گزینش
دکتر سید مجتبی احمدی، مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی نیز در شواری معاونان امروز استان تاکید کرد: رعایت امانت و انصاف مهمترین ویژگی لازم برای خدمت در گزینش است که می تواند باعث آبادی آخرت افراد یا درغیر اینصورت ویرانی آن شود. 
یادآور می‌شود مسئولان سابق و فعلی گزینش هلال احمر استان نیز در این نشست دقایقی را به ایراد سخن پرداختند .