اخبار / ستادی

مراجعه قریب به ۱۴ هزار تن از راهپیمایان به ۸۲۶ پست و پایگاه امدادی هلال احمر در کشور

رئیس سازمان امداد و نجات با اعلام مراجعه ۱۳ هزار و ۷۷۵ تن از راهپیمایان ۲۲ بهمن به پایگاه های هلال احمر در سراسر کشور، گفت: ۹ هزار نیروی عملیاتی خدمات پزشکی (تست قند و فشارخون) لازم را به ۱۲ هزار و ۹۲۳ تن از راهپیمایان ۲۲ بهمن در سراسر کشور ارائه کردند.

۷ روز قبل

مراجعه قریب به ۱۴ هزار تن از راهپیمایان به ۸۲۶ پست و پایگاه امدادی هلال احمر در کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی با اعلام گزارش پوشش امدادی خدمت رسانی به راهپیمایان ٢٢ بهمن در سطح کشور  گفت:  ٨٢۶ پایگاه و پست هلال احمر در ۲۲ بهمن در سراسر کشور فعال بوده خدمات لازم را به به هموطنان ارائه کردند و در این زمینه ۱۳ هزار و ۷۷۵ تن به پایگاه ها و پست ها مراجعه کره و ۱۲ هزار و ۹۲۳ تن خدمات پزشکی (تست قند و فشارخون) ، ۸۴۶ تن خدمات سرپایی دریافت کرده و ۶ تن به مراکز درمانی  منتقل شدند.

وی با اشاره به به کارگیری ۹ هزار نیروی عملیاتی برای امدادرسانی به راهپیمایان ۲۲ بهمن، افزود:  در این زمینه ۸۵۰ دستگاه خودروی عملیاتی و ۴۶۷ دستگاه  آمبولانس به کار گرفته شده است.

سلیمی همچنین درباره امدادرسانی به راهپیمایان د استان تهران گفت: در پایتخت نیز ۹۸۷ تن به پست های هلال احمر مراجعه کردند و ۳۶۰ تن خدمات سرپایی و ۶۲۷ تن خدمات پزشکی (تست قند و فشارخون) دریافت کردند و به این منظور ۷۷۸ تن نیروی عملیاتی، ۷۶ دستگاه خودروی عملیاتی و ۴۵ دستگاه آمبولانس به کارگیری شده است.