اخبار / ستادی

مراجعه ۱۲۴ هزار زائر به ۲ درمانگاه هلال احمر

مسؤول درمانگاه جمعیت هلال احمر در عمود ۱۰۹۲ با اشاره به مراجعه ۱۲۴ هزار زائر به ۲ درمانگاه هلال احمر در عمودهای ۱۰۸۰ و ۱۰۹۲، گفت: ۳۰ مصدوم از این ۲ درمانگاه جهت درمان‌های تکمیلی به بیمارستان الحسین کربلا اعزام شدند.

۹ ماه قبل

مراجعه ۱۲۴ هزار زائر به ۲ درمانگاه هلال احمر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلا احمر به نقل از خبرگزاری فارس، محمد فروغی درباره خدمات ارائه شده در درمانگاه‌های بین راهی ۱۰۸۰ و ۱۰۹۲، اظهارداشت: بیش از ۱۲۴ هزار زائر برای استفاده از خدمات درمانی به پایگاه های مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در موکب حرم حضرت معصومه (س) در عمود ۱۰۸۰ و درمانگاه الجمیعه النور الخیریه در عمود ۱۰۹۲ مراجعه کردند.

وی افزود: از بین ۱۲۴ هزار و ۲۶۶ مراجعه کننده، بیش از ۷۲ هزار نفر به پایگاه درمانی مرکز پزشکی حج و زیارت در عمود ۱۰۹۲ مراجعه کردند که بیش از ۶۶ هزار و ۸۰۰ نفر توسط پزشکان این پایگاه ها ویزیت و بیش از ۲۳هزار و ۶۰۷ نفر توسط پرستاران از خدمات تزریقات بهره مند شدند.

مسؤول درمانگاه جمعیت هلال احمر در عمود ۱۰۹۲ خاطرنشان کرد: همچنین بیش از ۱۱ هزار و ۳۸۰ نفر جهت اندازه گیری فشارخون و قندخون به پایگاه های درمانی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در عمودهای ۱۰۸۰ و ۱۰۹۲ مراجعه کردند.

فروغی با اشاره به اینکه ۳۰ بیمار و‌ مصدوم از پایگاه‌های مذکور جهت درمان‌های تکمیلی به بیمارستان الحسین کربلا اعزام شده‌اند، گفت :بیش از ۲۲ هزار و ۳۶۵ نفر نیز از خدمات سرم تراپی، بخیه، نوارقلب و آتل بندی بهره مند شدند.

دیدگاه‌ها