اخبار / ستادی

مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر برگزار کرد: آزمون انتخابی تکنسین های اورژانس برای اعزام به عتبات در سال ۹۸

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از برگزاری آزمون کتبی و شفاهی تخصصی ویژه انتخاب تکنسین های اورژانس برای اعزام به عتبات عالیات در سال ۹۸ خبر داد.

۱۰ ماه قبل

مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر برگزار کرد: آزمون انتخابی تکنسین های اورژانس برای اعزام به عتبات در سال ۹۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر حلی ساز با بیان اینکه از ابتدای سال فراخوان حضور تکنسین های اورژانس در تیم های اعزامی هلال احمر به عتبات، اعلام و تاریخ آزمون مشخص شده بود، افزود: با برگزاری آزمون کتبی و شفاهی، نیروهای اورژانس مورد نیاز برای اعزام به عتبات عالیات در یکسال آینده انتخاب می شوند.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر اظهار کرد: این مرکز هر ۱۷ روز یک تیم درمانی شامل پرستار خانم و آقا، تکنسین اورژانس، تکنسین دارو، نیروی آزمایشگاه، نیروی خدمات، بهداشت محیط، پزشک عمومی خانم و آقا و پزشک متخصص به عتبات اعزام می کند که در هر اعزام ۶ تکنسین اورژانس حضور دارند و به طور متوسط ماهانه ۱۲ نفر و طی ۱۰ ماه ۱۲۰ تکنسین اورژانس از طرف مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر برای ارائه خدمات به زائران به دو شهر نجف و کربلا اعزام می شوند.

وی بااشاره به اینکه انتخاب نیروهای اورژانس در ایام اربعین متفاوت خواهد بود، افزود: ادامه همکاری در ایام اربعین با دوستانی که در این آزمون پذیرفته می شوند بر مبنای ارزشیابی تکنسین ها در عتبات انجام شده و دیگر آزمونی برای این ایام نخواهیم داشت.