اخبار / استانی

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در هلال‌احمر هرمزگان: روحیه شهادت‌طلبی از افتخارات ۸ سال دفاع مقدس بود

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت: جنگ معنویت به بار آورد و دفاع مقدس، فرصت نمایش زیباترین و خالصانه ترین مناجات را پدید آورد.

۳ هفته قبل

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در هلال‌احمر هرمزگان: روحیه شهادت‌طلبی از افتخارات ۸ سال دفاع مقدس بود

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛ حجت الاسلام شهابی، در جلسه شورای مدیران هلال احمر استان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: وجود پربرکت امام راحل (ره) و دفاع جوانان غیور، مهم‌ترین عامل پیروزی ما در دوران جنگ تحمیلی بود چرا که ندای ملکوتی امام راحل در آن زمان جوانان انقلابی و حسینی را به خروش درآورد تا با اندک امکانات به دفاع از خاک کشور بپردازند.
وی گفت: در زمان جنگ، جبهه مملو از معنویت بود که دشمن نیز متوجه این ویژگی دفاع مقدس شده بود.
شهابی با بیان اینکه جنگ معنویت به بار آورد افزود: دفاع مقدس فرصت نمایش زیباترین و خالصانه ترین مناجات را پدید آورد.
حجت الاسلام شهابی گفت: استقامت و‌ شجاعت رزمندگان و فرماندهان در نبرد، مثال زدنی و زبانزد است چرا که در سختی ها و پیروزی ها هیچ‌ گاه ازیاد خدا غافل نبودند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با بیان اینکه جوانان و‌ نوجوانان ما در جبهه ها، درس آموخته های کربلا و‌ مکتب امام حسین(ع) بودند، گفت: بزرگواری و مروت در اوج قدرت و بی اعتنایی به دنیا از دیگر ویژگی های دفاع مقدس است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان هرمزگان گفت: روحیه شهادت طلبی از ارزش ها و افتخارات ما در طول هشت سال دفاع مقدس بود و موجب پیروزی ما در جنگ تحمیلی شد.