اخبار / استانی

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درجمعیت هلال احمر استان یزد منصوب شد

با صدور حکمی از سوی نمایده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر،حجت الاسلام و المسلمین مجتبی شعشعی ،به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد منصوب شد.

۴ روز قبل

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درجمعیت هلال احمر استان یزد منصوب شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد،در حکم حجت اسلام و المسلمین معزی آمده است:

«برادر ارجمند حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای مجتبی شعشعی،

نظر به مسئولیت های خطیر و نقش موثر و حساس حوزه نمایندگی ولی فقیه در تحقق بخشیدن به اهداف مقدس جمعیت و ضرورت انجام وظایف و مأموریت‌های محوله در اجرای منویات حضرت امام خمینی(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت ‌الله ‌العظمی خامنه‌ای(مد ظله العالی)، با توجه به تجارب موثر و مفید جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد منصوب می شوید.

اهم وظایف آن نمایندگی، گسترش معارف و فرهنگ اسلامی و تحکیم پایه های اعتقادی، معنوی و اخلاقی مدیران، کارکنان، جوانان، امدادگران و داوطلبان جمعیت، تقویت ارزش‌های اسلامی و انقلابی و نظارت بر امور و تلاش در جهت رعایت موازین شرعی در سطح جمعیت استان می باشد..

امید است با استعانت از خداوند متعال و تحت عنایات حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و تلاش و کوشش مضاعف با هماهنگی کامل حوزه نمایندگی ولی فقیه در مرکز و همکاری متقابل با مسئولین جمعیت استان در انجام وظایف ومسئولیتهای محوله موفق ومؤید باشید».

عبدالحسین معزی

نماینده ولی فقیه درجمعیت هلال احمر