آگهی

اخبار / استانی

مشارکت ۳۹۷ خیر خراسان جنوبی در طرح “با مهر تا مهر” برای کمک به کودکان سیل‌زده

با همت ۳۹۷ خیر خراسان جنوبی در قالب طرح “با مهر تا مهر”، ۸۰۰ میلیون ریال کتاب، لوازم تحریر و وسایل بازی برای کودکان مناطق آسیب دیده از سیل فراهم شد.

۲ ماه قبل

مشارکت ۳۹۷ خیر خراسان جنوبی در طرح “با مهر تا مهر” برای کمک به کودکان سیل‌زده

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان جنوبی، فائزه موهبتی، معاون جوانان هلال احمر خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به سیل فروردین ماه سال جاری در نقاط مختلف کشور بیان کرد: هدف ما لبخند شادی و رضایت بر لب کودکانی است که این روزها دست خوش حوادث تلخ شده اند تا بتوانیم با ایجاد شور و نشاط، استرس و اضطراب آن ها را تا حدی کاهش دهیم.

وی با بیان اینکه توجه به موضوع ذهن و روان کودکان بعد از بحران به وجود آمده امری لازم و ضروری است، افزود: بر ما وظیفه است که با توجه کردن به کودکان و رفع خواسته ها و نیازمندی هایشان رسالت اخلاقی خویش را پیش بریم.
موهبتی با اشاره به به اجرای طرح ملی «با مهر تا مهر» اظهار کرد: این طرح با هدف خدمت رسانی بهینه به مردم آسیب دیده از سیل امسال به ویژه کودکان و نوجوانان اجرا شد.
معاون جوانان هلال احمر خراسان جنوبی اظهار کرد: خوشبختانه مردم انسان دوست خراسان جنوبی با شرکت در این پویش مهربانی باری دیگر ماهیت خیر خواهی شان را به اثبات رساندند.
وی خواستار شرکت هرچه بیشتر مردم در این طرح شد و افزود: تاکنون ۲۶ کتابفروشی و ۳۹۷ نفر از هم استانی ها در این طرح شرکت کرده اند.
موهبتی با بیان اینکه  اقلام جمع آوری شده توسط جمعیت هلال احمر برای کودکان و نوجوانان مناطق سیل زده ارسال خواهد شد، گت: تاکنون در قالب اجرای این طرح بیش از ۸۰۰ میلیون ریال کتاب، لوازم التحریر و اسباب بازی برای کودکان و نوجوانان مناطق سیل زده جمع آوری شده است.