اخبار / استانی

نجات زن ۳۲ ساله و جوان ۱۹ ساله گرفتار در کوهستان در کرمانشاه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از نجات جان خانم ۳۲ ساله ای که در ارتفاعات پرآو در کرمانشاه دچار مصدومیت شده بود، خبر داد.

۱ هفته قبل

نجات زن ۳۲ ساله و جوان ۱۹ ساله گرفتار در کوهستان در کرمانشاه
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ؛ آرش زره تن لهونی درباره امدادرسانی به فرد گرفتار شده در ارتفاعات پرآو_کرمانشاه گفت : مصدوم یک خانم ۳۲ ساله بوده که به همراه همسرش به ارتفاعات پرآو صعود میکند در راه به علت افت فشار و قندخون دوچار مصدومیت شده و تیم کوهستان امداد و نجات جمعیت هلال احمر شعبه بیستون در محل حاضر و به وی امدادرسانی کردند .
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه اظهار کرد : نیروهای عملیاتی شعبه بیستون پس از گذشت حدود ۳ ساعت به مصدوم دسترسی و وی را به دامنه کوهستان منتقل کردند.
 
همچنین آرش زره تن لهونی درباره امدادرسانی به فرد گرفتار شده در ارتفاعات طاقبستان_کرمانشاه گفت : مصدوم یک آقای ۱۹ ساله بوده که از ارتفاعات طاقبستان_سرطاق سقوط کرده و دوچار مصدومیت از ناحیه سر ، دست و پا شده بود و پس از اطلاع به جمعیت هلال احمر سریعا تیم امداد و نجات پایگاه کوهستان_طاقبستان در محل حاضر و به وی امدادرسانی کردند .
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه اظهار کرد : نیروهای عملیاتی پایگاه امداد و نجات کوهستان_طاقبستان پس از گذشت حدود نیم ساعت به مصدوم دسترسی ، به دامنه کوهستان منتقل و تحویل اورژانس دادند .