اخبار / استانی

نذر آب ۲؛ حضور کاروان سلامت هلال‌احمر استان مرکزی در شهرستان سیب و سوران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان گفت: کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان مرکزی با حضور ۱۲ پزشک در قالب طرح نذر آب ۲ به استان سیستان و بلوچستان اعزام شده و جهت خدمات درمانی، بشردوستانه و عام المنفعه در منطقه پسکوه این استان مستقر و به مدت یک هفته خدمات ارائه می کنند.

۱ ماه قبل

نذر آب ۲؛ حضور کاروان سلامت هلال‌احمر استان مرکزی در شهرستان سیب و سوران

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان؛ رسول راشکی افزود: بخش دوم فعالیت های این تیم در راستای آبرسانی به روستای سرسوره منطقه پسکوه است که با انجام خدمات لوله کشی از یک چاه آب به مخزن انجام می شود و با افتتاح این طرح، جمعیتی بالغ بر سه هزار نفر از اهالی منطقه از نعمت آب آشامیدنی و شرب سالم برخوردار خواهند شد.

راشکی گفت: تیم پزشکی اعزامی استان مرکزی (فوق تخصص خون و آنکولوژی، فوق تخصص ژنتیک، جراح و متخصص چشم، جراح و متخصص زنان، جراح ارتوپد، متخصص اطفال، متخصص داخلی، جراح دندانپزشک، داروساز و پزشک عمومی) بیماران را به شکل رایگان ویزیت و در صورت نیاز دارو به آنان تحویل داده می شود.

وی یادآور شد: از دیگر فعالیت های تیم اعزامی به منطقه پسکوه شهرستان سیب و سوران توزیع ۱۵۰سبد کالا، ۴۰۰بسته فرهنگی، بسته های لوازم تحریر، اسباب بازی، برگزاری مسابقات طناب کشی و قصه گویی توسط تیم فرهنگی برای کودکان و دانش آموزان است.