اخبار / استانی

مشاور نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر: هیچ‌جا نمی‌توان مانند هلال‌احمر صادقانه به مردم خدمت کرد

مشاور نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اعضا و دبیران کانون های طلاب، جوانان و دانشجویی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی دیدار و گفت و گو کرد.

۲ ماه قبل

مشاور نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر: هیچ‌جا نمی‌توان مانند هلال‌احمر صادقانه به مردم خدمت کرد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی؛ حجت الاسلام فقیهی در این نشست به اهمیت حضور جوانان در فعالیت های هلال احمر اشاره کرد و گفت: حضور اعضا در جمعیت هلال احمر، توفیقی است که خداوند عنایت کرده تا از جوانی به مردم خدمت رسانی کرده و پا در عرصه ای مبارک بگذارید.

وی گفت: به اعتقاد بنده در هیچ کجا مانند هلال احمر نمی توان خالصانه و صادقانه به مردم خدمت کرد. اکنون نیز نتیجه این خدمات صادقانه را می بینیم که مردم قدردان زحمات مجموعه هلال احمر بوده و هستند.

 در این نشست، حجت الاسلام رضایی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان شمالی بر فعال بودن کانون های طلاب در شهرستان های استان تاکید کرد و گفت: امسال تعدادی از اعضای کانون را پس از آموزش های لازم برای امدادرسانی به شهرستان های آق قلا ، مانه و سملقان اعزام کردیم.

 

کیفی سازی فعالیت های اعضا کانون ها

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی نیز در این دیدار گفت: تلاش ما در فعالیت جوانانه در قالب کانون های مختلف، کیفی سازی فعالیت ها است.

محسن نجات با بیان اینکه در حال ایجاد مولفه های توانمندسازی با بهره گیری از جوانان فعال در جمعیت هلال احمر استان هستیم، گفت: هدف ما از ایجاد مولفه های توانمندسازی، کاهش خلاء انگیزشی است که متاسفانه گاهی در جوانان وجود دارد.

وی گفت: به همین منظور روسای شعب جمعیت هلال احمر در شهرستان های استان در حال اجرای برنامه های مختلف با حضور کانون های طلاب و جوانان برای پویایی هرچه بیشتر جوانان هستند.