آگهی

اخبار / استانی

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: هلال احمر مورد وثوق مردم است/ کمبود کمک های خیرخواهانه در استان و نقش کم نظیر هلال احمر خوزستان در این عرصه

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: نسبت به سایر مجموعه و نهادها، اعتماد و اطمینان مردم به هلال احمر در طول این سالها بیشتر شده و هلال احمر مورد وثوق مردم است.

۱ سال قبل

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: هلال احمر مورد وثوق مردم است/ کمبود کمک های خیرخواهانه در استان و نقش کم نظیر هلال احمر خوزستان در این عرصه

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر همایون یوسفی در نشست مردادماه هیئت مدیره جمعیت هلال‌احمر استان اظهار کرد: اقداماتی که هلال احمر خوزستان در زمینه های مختلف انجام می دهد روبه رشد و تعالی است و برای کمک به حل مشکلات و تحقق اهداف هلال احمر آماده هستیم.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نکته مهمی که درباره هلال احمر وجود دارد دو وجه بارز آن است، یکی این که جمعیت مورد وثوق مردم است و نسبت به بسیاری از ادارات این اطمینان بیشتر و ارزشمندتر قلمداد می شود.
دکتر یوسفی با بیان اینکه خدمات هلال‌احمر به صورت مستقیم به دست نیازمندان می رسد، ادامه داد: یکی از جاهایی که می تواند کمک های مردمی و خیرخواهانه را به دست نیازمندان واقعی برساند و ساماندهی کند هلال احمر است.
وی گفت: یکی از نیازهای مهم استان کارهای خیرخواهانه و داوطلبانه است، هرچند حجم کارهای خیرخواهانه زیاد است اما شاید به صورت صحیح به دست مردم نرسد.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اگر چارچوب مشخصی برای ساماندهی کمک ها و مشارکت های مردمی تعریف شود و اقدامات آن صورت بگیرد، خیرین بیشتری به هلال احمر جذب شوند.
مدیرعامل سابق هلال احمر خوزستان با اشاره به دوران مدیریت خود در هلال احمر، یادآور شد: هلال احمر را خانه خودم می دانم و دوران مدیریتم در هلال احمر خوزستان جزو بهترین خاطراتم است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، در این نشست از تلاش های یکساله دکتر همایون یوسفی در عضو هیأت مدیره هلال احمر استان تقدیر و تجلیل شد.

دیدگاه‌ها