آگهی

اخبار / ستادی

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان: هلال‌احمر با قوت تمام برای خدمت به زائران در اربعین ورود کند

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان گفت: ایجاد ظرفیت مناسب و خوب برای استقرار زائران در داخل و خارج از مرزها و فراهم‌کردن تسهیلات برای بهبود شرایط زائران به همراه امداد و نجات در مسیرهای منتهی به مرزها از جمله وظایف مهم جمعیت هلال‌احمر به شمار می‌رود که امیدواریم با قوت سال‌های قبل انجام شود.

۱ هفته قبل

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان: هلال‌احمر با قوت تمام برای خدمت به زائران در اربعین ورود کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال‌احمر به نقل از خبرگزاری فارس؛ حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد صبح امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر کشور، افزود: در سیلاب اخیر خوزستان حضور برجسته هلال‌احمر مشهود بود، هلال‌احمر در همه عرصه‌ها از جمله اربعین و بسیاری از مشکلات از جمله در زلزله کرمانشاه نقش مهمی ایفا می‌کند.

وی گفت: اردوگاه‌های اسکان اضطراری هلال‌احمر، نقطه امیدی برای سیل‌زدگان بود، برپایی این اردوگاه‌ها از حرکت‌های بسیار موثر، به موقع و مثبت هلال‌احمر بود.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان افزود: در  سال‌های اخیر جمعیت هلال‌احمر کشور در پیاده‌روی اربعین حسینی حضور پررنگی در داخل و خارج کشور داشته که این جای تقدیر و تشکر دارد.

موسوی‌فرد گفت: با توجه به حذف ویزا و احتمال افزایش قابل توجه زائران در دو مرز چذابه و شلمچه، باید برنامه‌ریزی جامع و خوبی شود و انتظار داریم که جمعیت هلال‌احمر در ایام اربعین حسینی با توجه به شرایط مطلوب تشرف به عتبات عالیات خدمات خود را به صورت کیفی و کمی افزایش دهد.

وی گفت: ایجاد ظرفیت مناسب و خوب برای استقرار زائران در داخل و خارج از مرزها و فراهم‌کردن تسهیلات برای بهبود شرایط زائران به همراه امداد و نجات در مسیرهای منتهی به مرزها هم از جمله وظایف مهم جمعیت هلال‌احمر به شمار می‌رود که امیدواریم با قوت سال‌های قبل افزایش یابد.