اخبار / استانی

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با امضای میثاق نامه به طرح بهرفت پیوست

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل و امام جمعه اردبیل در سفر به پارس آباد با امضای میثاق نامه به طرح بهرفت پیوست.

۱ ماه قبل

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با امضای میثاق نامه به طرح بهرفت پیوست

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، آیت الله سید حسن عاملی در حاشیه سفر به پارس آباد از ایستگاه ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی جمعیت هلال احمر این شهرستان بازدید و با امضای میثاق نامه به کمپین بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) پیوست.

عاملی با بیان اینکه هدف ما از حضور در ایستگاه نوروزی جمعیت هلال احمر، عرض خدا قوت به زحمت کشان جمعیت هلال احمر بود، تصریح کرد: داغدار شدن هر خانواده ای بار سنگینی است و ما خود را شریک غم و غصه مردم می دانیم.

وی با اشاره به اینکه فوت هر فرد در تصادفات تبعات و خسارات جبران ناپذیری دارد، اظهار کرد: هر تصادف و فوتی آثار و تبعات تربیتی و اجتماعی دارد.

 نماینده ولی فقیه در استان اردبیل و امام جمعه اردبیل افزود: انتظار داریم مسافران و رانندگان در طول سفر با مراعات نکات و قوانین راهنمایی و رانندگی شادی عید باستانی را به عزای خود یا خانواده های دیگر تبدیل نکنند.

یادآور می شود در میثاق نامه طرح بهرفت آمده است: قول می‌دهم سرعت مجاز را رعایت نمایم، سبقت بی‌جا نگیرم، کمربند ایمنی را ببندم، در هنگام رانندگی ازتلفن همراه استفاده نکنم، موقع خواب آلودگی توقف نموده و استراحت کنم؛ حتی اگر فاصله اندک تا مقصد باقی مانده باشد و دیرتر می‌رسم اما خانواده‌ای را عزادار نمی‌کنم.