اخبار / استانی

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان عضو داوطلب هلال‌احمر شد

مدیرعامل و اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان هرمزگان، با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس دیدار کردند.

۲ ماه قبل

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان عضو داوطلب هلال‌احمر شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر هرمزگان؛ در این دیدار نماینده جدید ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده در این دیدار گفت: جنس کار هلال احمر از جنس فرصت خالصانه و از ضروریات جامعه است که با فعالیت دستگاه های دیگر متفاوت است.

وی افزود: در زمانی وقوع حوادث و بحران ها در جامعه و در شرایط غیرعادی که شیرازه کار مردم از هم می پاشد و قدرت فکر کردن هم وجود ندارد، هلال احمر حضور دارد و به کمک رسانی می پردازد.

عبادی زاده گفت: با کمک مسئولان و مردم استان، ظرفیت ها و زیرساخت های لازم برای جمعیت هلال احمر فراهم و خلاء ها و نواقص موجود رفع شود.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ضمن قدردانی از همه مردمی که به صورت افتخاری و داوطلبانه در ماموریت های انسانی و الهی  هلال احمر را همراهی و یاری می کنند، گفت: بنده هم به عنوان عضوی از اعضای هلال احمر برای  تحقق ماموریت های این نهاد خیریه  تلاش و مطالبات و نیازهای هلال احمر را مطالبه گری می کنم.

علی اعمی برنطین، مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان نیز در این دیدار که در دفتر امام جمعه بندرعباس انجام شد، گفت: ۱۳ شعبه، ۱۳ پایگاه امداد جاده ای، دو پایگاه امداد دریایی و مرکز توانبخشی هلال احمر در هرمزگان فعالیت دارند.

اعمی گفت: تا پایان سال جاری سه پایگاه امداد جاده ای دیگر نیز در این استان به بهره برداری می رسد.

وی افزود: عملیات احداث دو پایگاه جاده ای توسط خیرین و چهار پایگاه امدادی که اکنون در کانکس خدمات رسانی می کنند نیز تا پایان سال جاری تکمیل می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: سه پروژه پایگاه امدادی بندرعباس؛ مرکز امدادی، فرهنگی بندرعباس و مرکز جامع توابخشی جمعیت هلال احمر در دست احداث است که تا پایان سال ۹۹ به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به ارائه خدمات توانبخشی با وجود مرکز فیزیوتراپی گفت: فعالیت کلینیک تخصصی کاردرمانی جمعیت هلال احمر هرمزگان از مرداد ماه آغاز شده و کلینیک کاردرمانی نیز به زودی آغاز به کار خواهد کرد.