اخبار / اربعین 98 / ستادی

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت: سابقه فعالیت و تجربیات هلال‌احمر باعث بهبود خدمتگزاری به زائران است

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران درباره وضعیت خدماتی که توسط هلال احمر جمهوری اسلامی در عراق و کاظمین ارائه می شود گفت: هلال احمر با توجه به نوع فعالیت و تجربیات چندین ساله در مسائل مربوط به درمانگاه ها در برنامه‌های زیارتی، مسئولیت متفاوتی نسبت به سایر دستگاه های خدمتگزار دارد و این تجربه باعث بهبود روند ارائه خدمات به زائران است.

۴ هفته قبل

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت: سابقه فعالیت و تجربیات هلال‌احمر باعث بهبود خدمتگزاری به زائران است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب با اشاره به تجربیات ارزنده پزشکان و کادر دست‌اندر کار هلال احمر در امور، اظهار کرد: احساس می‌شود برخی تجهیزات هلال احمر نیاز به بازسازی و نوسازی دارد و برای ارائه خدمات بهتر لازم است تین تجهیزات، به‌روزرسانی و نوسازی شوند.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت کشورمان یادآوری کرد: از دیگر اقدامات مهم سامانه سماح است که با دریافت شماره زائر از طریق این سامانه، محل استقرار درمانگاه ها در مسیرهای مختلف کربلا، نجف و سایر مزاکز‌‌ زیارتی از طریق پیامک به زائران اطلاع رسانی می شود.

حجت الاسلام والمسلمین نواب خاطر نشان کرد: هرچه خدمات رسانی به زائران بیشتر شود آمار بیماری‌ها کاهش پیدا کرده و کارها نیز سریع تر و روان تر انجام می شود.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در پایان افزود: اگر کسی عاشق خدمت گزاری نباشد به این سمت و سو نمی آید و انگیزه خدمت به زائر و رضای خدا اولین گام است و بعد از خدمتگزاری، خدا هم پاسخ آن را خواهد داد.