اخبار / ستادی

نماینده ولی فقیه در هلال احمر از درمانگاه جنت الفردوس کاظمین بازدید کرد

حجت الاسلام و المسلمین معزی، نماینده ولی فقیه در هلال احمر در ادامه بازدید از درمانگاه های این جمعیت مستقر در عراق، از درمانگاه جنت الفردوس شهر کاظمین بازدید کرد.

۸ ماه قبل

نماینده ولی فقیه در هلال احمر از درمانگاه جنت الفردوس کاظمین بازدید کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، حجت الاسلام و المسلمین معزی با حضور در درمانگاه هلال احمر جنت الفردوس در شهر کاظمین، از نزدیک در جریان روند خدمات بهداشتی-درمانی این مجموعه قرار گرفت.
نماینده ولی فقیه در هلال احمر با قدردانی از تلاش های شبانه روزی داوطلبان و کارکنان هلال احمر به منظور ارائه خدمات درمانی – امدادی به زائرین ابا عبدالله الحسین (ع) و همچنین عاشقان امام موسی کاظم(ع) و امام جواد (ع) در شهر کاظمین گفت: تلاش های داوطلبانه و بدون چشمداشت این عزیزان که با عشق و محبت و همچنین رضایت پروردگار همراه است، دارای ارزش های والایی است که به این حرکت و امر پسندیده زیبایی می دهد.
وی با ارزیابی مطلوب از امکانات و تجهیزات موجود برای انجام فعالیت های درمانی و ارائه خدمات به زائرین حسینی خاطر نشان کرد: تعامل مناسبی بین ایران و عراق در این زمینه برقرار است که قطعا با برنامه ریزی های منسجم و تلاش مضاعف می توان در آینده خدمات بهتری را به عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) که در این مسیر قدم می گذارند ارائه داد.

دیدگاه‌ها