آگهی

اخبار / استانی

هلال‌احمر اردبیل میزبان دوره آموزشی منطقه‌ای بومینوپلاس (راه اندازی کسب و کار)

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: دوره آموزشی منطقه ای بومینو پلاس (راه اندازی کسب و کار) به میزبانی اردبیل برگزار می شود.

۱ هفته قبل

هلال‌احمر اردبیل میزبان دوره آموزشی منطقه‌ای بومینوپلاس (راه اندازی کسب و کار)

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رامین معبودی با اعلام این خبر گفت: این دوره به همت معاوت امور جوانان و با هدف گسترش فرهنگ کارآفرینی، ترویج مهارت های کارآفرینانه، کمک به اشتغال، توسعه کسب و کارهای نوپا و نوآورانه برگزار می شود.

وی با بیان این که این دوره از ۲۳ مرداد ماه به مدت ۶ روز برگزار می شود، گفت: این دوره با حضور ۵۰ نفر از اعضای جوانان استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل به همراه ۲۰ نفر از اساتید کشوری و عوامل اجرایی در محل مرکز آموزشی اردوگاه شهدای امدادگر شهرستان نیر برگزار می شود.

معبودی ادامه داد: در این کارگاه ها اساتیدی از پارک علم و فناوری و مراکز شتاب دهنده های کشوری به تدریس سرفصل های آموزشی مانند یادآوری آموخته های قبلی و آشنایی با فرآیند راه اندازی کسب و کار، تاسیس کسب و کار، تدوین برنامه کسب و کار و کارگاه های آموزشی تامین مالی و ارائه به سرمایه گذار می پردازند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: برگزیدگان بومینوهای پیشرفته پس از شرکت در ارزیابی مربوطه و پذیرش در آن می توانند در دوره تربیت مربی شرکت کرده و پس از شرکت و پذیرش در دوره تربیت مربی که شامل دو مرحله حضوری و مجازی است، در ارزیابی نهایی شرکت کرده و در صورت پذیرفته شدن مدرک مربیگری کاشف دریافت کنند.

به گفته این مسئول، افرادی که موفق به کسب مدرک مربیگری کاشف شوند می توانند در آموزشگاه های کاشف و شتاب‌دهنده های هلال احمر دوره های آموزشی را برای دانش آموزان کشور ارائه کنند.