اخبار / ستادی

همایش تقدیر از سمن‌های فعال در سیل ۹۸ برگزار می‌شود/ رونمایی از آیین‌نامه همکاری هلال‌احمر با سازمان‌های مردم‌نهاد

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: به مناسبت روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی (۲۲ مردادماه)، سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر برای نخستین بار با برگزاری یک همایش، سمن‌هایی که در اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدا بیشترین همکاری را با جمعیت هلال‌احمر داشته‌اند، معرفی می‌کند.

۲ ماه قبل

همایش تقدیر از سمن‌های فعال در سیل ۹۸ برگزار می‌شود/ رونمایی از آیین‌نامه همکاری هلال‌احمر با سازمان‌های مردم‌نهاد

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، محمد نصیری با بیان اینکه طبق برنامه پنجساله جمعیت هلال احمر، سازمان داوطلبان متولی احصاء دستاوردهای سمن های کشور و ارائه گزارشی با همین رویکرد است، افزود: روند کمک رسانی به آسیب دیدگان از سیل در ۴ استان کشور با حضور و مشارکت حداکثری سمن ها و در همه ساحت های مختلف اجتماعی رخ داد و نمونه ای از هماهنگی و تعامل موثر را خلق کرد.

وی تاکید کرد: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با برگزاری همایشی با حضور مسئولان کشوری، رئیس جمعیت و همچنین ۵۰۰ نفر از اعضای سازمان های مردم نهاد فعال کشور و با همکاری جمعیت هلال احمر استان تهران، علاوه بر ارائه دیدگاه های نمایندگان سازمان های مردم نهاد، از پنج سازمان مردم نهاد فعال همکار با جمعیت هلال احمر درخصوص اجرای پروژه های مشترک محرومیت زدا با اهدای لوحی، تقدیر می کند.

به گفته نصیری قرار است در این همایش از آیین نامه و شیوه نامه همکاری سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با سازمان های مردم نهاد رونمایی شود.