اخبار / ستادی

همزمان با اجرای «نذر آب۲»؛ محموله تانکرهای آب هلال‌احمر قم در روستاهای سرباز تحویل داده شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: نخستین محموله تانکرهای آب جمعیت هلال احمر قم در اجرای طرح نذر آب ۲ به هلال احمر استان سیستان و بلوچستان تحویل داده شد.

۱ ماه قبل

همزمان با اجرای «نذر آب۲»؛ محموله تانکرهای آب هلال‌احمر قم در روستاهای سرباز تحویل داده شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دکتر محمد گل‌فشان در حاشیه بازدید از روستای پشامک شهرستان سرباز استان سیستان و بلوچستان افزود: برنامه سازمان داوطلبان بر مبنای اجرای طرح ملی نذر آب و کاهش اثرات خشکسالی در منطقه سیستان و بلوچستان است و اجرای این طرح با هماهنگی و همکاری مطلوب خیرین استان قم انجام شد و بر مبنای نیاز سنجی اولیه، باید ۱۲۱ تانکر آب در ابعاد مختلف با همت خیرین در بخش کم برخودار اختصاص می‌یافت.

وی گفت: روز گذشته نخستین محموله تانکرها آب جمعیت هلال احمر قم در اجرای طرح نذر آب ۲ با ظرفیت ۲ هزار لیتر وارد منطقه سرباز شد و مابقی تانکرها هم در این هفته به منطقه ارسال می‌شود.

مدیرعامل هلال احمر استان قم گفت: امیدواریم با این حرکت انسان دوستانه خیرین، سهم عمده ای را در کاهش آسیب های ناشی از خشکسالی و دغدغه منطقه سرباز و روستاهای فاقد آب آشامیدنی، داشته باشیم.

دکترگل فشان؛ مدیرعامل و حجت الاسلام والمسلمین قاسمی نیا، عضو هیات مدیره هلال احمر استان قم هم اکنون در جمع کاروان سلامت قم در شهرستان سرباز به سر می برند.