آگهی

اخبار / ستادی

هموطنان سیل‌زده را فراموش نکرده‌ایم/ کمک به سیل‌زدگان همچنان ادامه دارد

ممکن است فکر کنید دیگر کسی به فکر سیل‌زدگان نیست و تب کمک‌رسانی به آن‌ها خوابیده است! اما هنوز آدم‌ها و موسساتی هستند که دغدغه‌شان یاریِ هموطنان سیل‌زده است و برای آرامش‌شان قدم بر‌می‌دارند. این افراد و گروه‌ها می‌خواهند به سیل‌زدگانِ مناطق مختلف کشور نشان دهند که فراموش نشده اند و کمک‌ها همچنان ادامه دارد.

۲ ماه قبل

به گزارش روابط‌عمومی سازمان داوطلبان، در آخرین نمونه، انجمن صنفی کارخانجات آردسازی استان فارس برای کمک به هموطنان سیل‌زده، یک‌میلیارد ریال در اختیار هلال‌احمر استان فارس قرار داد.

 هوای هموطنان‌مان را داریم

«محمدعلی عبودی» رئیس هیات‌مدیره‌ انجمن صنفی کارخانجات آردسازی استان فارس است. او در این مورد می‌گوید: «همه‌ کارخانه‌های آردسازی فارس دست‌به‌دست هم دادند تا رقم قابل‌توجهی جمع شود و آن را به سیل‌زدگان کشور اختصاص دهیم. ما خواستیم با این کار ثابت کنیم که هوای هموطنان خودمان را داریم و نمی‌گذاریم تنها بمانند.» عبودی ادامه می‌دهد: «وقتی انجام این کار خیر را پیشنهاد دادم، همه از آن استقبال کردند و نتیجه‌اش یک‌میلیاردریال پول شد.»

 هلال‌احمر نیازهای سیل‌زدگان را بهتر می‌شناسد

رئیس هیات‌مدیره‌ انجمن صنفی کارخانجات آردسازی استان فارس درباره‌ این‌که چرا پول جمع‌شده را در اختیار هلال‌احمر قرار داده‌اند، می‌گوید: «ما خواستیم که این پول دردی از مردم سیل‌زده را دوا کند. برای همین آن را به‌صورت نقدی در اختیار هلال‌احمر قرار دادیم تا متناسب با نیازهای مردم هزینه کند. هلال‌احمری‌ها نیازهای مناطق سیل‌زده را بهتر می‌شناسند.» عبودی در ادامه می‌گوید: «زمانی که اتفاقی در این مملکت می‌افتد، همه‌مان مسئولیت داریم که یک‌جای کار را بگیریم و یاری‌رسان باشیم. امیدوارم که دیگر چنین بحران‌هایی در کشور پیش نیاید. اما ما باید بدانیم که در صورت بروز این اتفاق‌ها باید پای کار باشیم و هموطنان خود را فراموش نکنیم.»