اخبار / ستادی

هم‌اندیشی معاونت برنامه‌ریزی سازمان امداد با دبیران منتخب استانی باشگاه امدادگران و نجاتگران

نخستین جلسه مشترک معاونت برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات و دبیران منتخب استانی باشگاه امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر سراسر کشور به‌صورت ویدئو کنفرانس در مراکز کنترل و هماهنگی عملیات سراسر کشور برگزار شد.

۴ ماه قبل

هم‌اندیشی معاونت برنامه‌ریزی سازمان امداد با دبیران منتخب استانی باشگاه امدادگران و نجاتگران

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، در این جلسه که با حضور جابر ثوابی، معاون برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات برگزار شد چگونگی اجرای طرح امداد و نجات نوروز ۹۸ با ارائه برخی پیشنهادات دبیران باشگاه ها، مورد بررسی قرار گرفت.

جابر ثوابی در این جلسه گفت: اهم موارد مطروحه از سوی دبیران استانی باشگاه امدادگران و نجاتگران جمعیت شامل حضور دبیران باشگاه امدادگران و نجاتگران در پایگاه‌های امدادی کشور به عنوان ارزیابان نوروزی سازمان، پیش‌بینی برای پرداخت عیدی امدادگران و نجاتگران، تداوم و برنامه‌ریزی برای اجرای دوره‌های بازآموزی امدادگران و نجاتگران، اجرای طرح زیارتی امدادگران و نجاتگران، به‌کارگیری امدادگران و نجاتگران خواهر در کشیک و شیفت‌های نوروزی و … بوده که صورتجلسه آن به اطلاع ریاست محترم سازمان امداد و نجات خواهد رسید.

وی افزود: معاونت برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات در نظر دارد تا بازبینی دستورالعمل‌های جدید را در دستورکار قرار داده و نمایندگان دبیران باشگاه‌ها برای همفکری در بازبینی دستورالعمل‌ها با ما همکاری خواهند کرد.

ثوابی ابراز امیدواری کرد تا در آینده شاهد ارتباط و تعامل بیش از پیش دبیران باشگاه‌ در سطح استان‌ها با مدیران ارشد استانی باشیم.