اخبار / حوادث

واژگونی در پایان عروسی؛ عملیات امدادگران برای نجات ۱۲ سرنشین پژو پارس

۱۲ سرنشین خودروی پژو پارس، شاد و خوشحال از مراسم عروسی به خانه بازمی گشتند که خودرو واژگون شد و تمامی سرنشینان آن مصدوم شدند ، نجاتگران هلال احمر وامدادگران اورژانس در عملیاتی سخت و نفسگیر مصدومان را به بیمارستان انتقال دادند.

۱ ماه قبل

واژگونی در پایان عروسی؛ عملیات امدادگران برای نجات ۱۲ سرنشین پژو پارس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، ساعت ۴۸ دقیقه بامداد یکشنبه بیست و هفتم مرداد ماه تلفن پایگاه امداد و نجات جاده ای اباذر ازنا به صدا درآمد و واژگونی یک دستگاه خودروی پژو پارس اعلام شد. بلافاصله ۲ تیم سه نفره از نیروهای نجاتگر پایگاه، برای انجام عملیات امداد و نجات اعزام شده و در کمتر از ۵ دقیقه به محل وقوع حادثه رسیدند؛ این در حالی بود که همزمان یک تیم امداد کوهستان از پایگاه امداد و نجات اشترانکوه هم برای کمک به مصدومان به محل رسید.

در بررسی های ابتدایی مشخص شد که حادثه هنگامی رخ داده است که ۲ خانواده که از جشن عروسی یکی از اقوام خود بازمی گشتند، تصمیم گرفتند همگی مسیر سالن عروسی تا خانه را با یک خودرو بروند و در مسیر، خودرو واژگون و سرنشینان آن مصدوم شدند.

میرزا کریمی؛ مسئول پایگاه امداد و نجات جاده ای اباذر ازنا درباره جزئیات امدادرسانی به مصدومان گفت: مصدومان واژگونی خودروی پژو پارس، ۷ کودک خردسال و ۵ بزرگسال بودند که از ناحیه دست، بازو، سر، گوش و دهان زخمی شدند، ۶ تن از مصدومان با ۲ دستگاه آمبولانس هلال احمر و ۶ تن دیگر با آمبولانس های اورژانس به بیمارستان ‌های شهرستان ازنا منتقل شدند.