آگهی

اخبار / استانی

مشاور نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر: نیروهای هلال‌احمر سربازان آماده خدمت هستند

مشاور نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در دهه کرامت با سفر به استان خراسان رضوی و خراسان جنوبی از پایگاه‌های امداد و نجان این استان‌ها بازدید کرد.

۱ ماه قبل

مشاور نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر: نیروهای هلال‌احمر سربازان آماده خدمت هستند

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، حجت الاسلام فقیهی گفت: زحمات همکاران در حوادث مختلف برای جمعیت آبرو و عزت است و نیروهای هلال احمر مانند سربازان آماده ای بوده و عملکرد خوب آنها در حوادثی مانند سیل اخیر در استان دیده شده است.
وی گفت: داوطلبان سرمایه اجتماعی هلال‌احمر هستند و باید همبستگی، رفاقت و دوستی در میان جوانان و اجزاء جمعیت هلال‌احمر همواره حفظ شود. برای حفظ سرمایه های ارزشمند هلال احمر باید همواره در کنار داوطلبان بوده و با مشارکت در برنامه‌ریزی‌های امور خیر و داوطلبانه، اعتماد دو جانبه را افزایش داد. 
وی تعامل صحیح و سازنده، ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت مردم را هدف جمعیت هلال احمر دانست و گفت: این هدف باعث می شود تا تعلق خاطر مردم نسبت به جمعیت هلال احمر بیشتر شود.

نیروهای هلال احمر با توجه به مسئولیت شان باید پاسخگو باشند


حجت الاسلام فقیهی، همچنین با حضور در شورای مدیران هلال احمر خراسان جنوبی گفت: نیروهای هلال احمر افراد انتخاب شده ای هستند که باید نسبت به مسئولیت خود پاسخگو باشند. خدمات نیروهای هلال احمر سرشار از حسنه بوده که می طلبد با رفاقت، همبستگی و دوستی با یکدیگر تقویت شود.
وی، ایثار را اصل وجودی هلال احمر عنوان کرد و گفت: شرایط امروز جامعه بسیار حساس و خاص بوده و باید با حداقل امکانات، حداکثر خدمات را ارائه کنیم.

بازدید حجت الاسلام والسلمین فقیهی از پست امداد جاده ای شهید« علی حسینی» گناباد

حجت الاسلام والسلمین فقیهی همچنین از جمعیت هلال احمرگناباد بازدید کرد.