آگهی

اخبار / ستادی

پاسخگویی دقیق به حوادث با استفاده از ظرفیت خودِ مردم، جوانان و داوطلبان هلال‌احمر/ تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران

دبیرکل جمعیت هلال احمر در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل هلال احمر استان تهران گفت: انتظار ما از هلال احمر استان، توجه به نیروی انسانی داوطلب و جوانانِ در صحنه است که با توجه به این ظرفیت ها و برنامه ریزی دقیق، می توان هنگام حوادث بهترین پاسخگویی را داشت.

۲ ماه قبل

پاسخگویی دقیق به حوادث با استفاده از ظرفیت خودِ مردم، جوانان و داوطلبان هلال‌احمر/ تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر محمودرضا پیروی در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با تسلیت درگذشت “کاپیتان وحید” از خلبانان قدیمی هلال احمر، از مسئولان و اعضای هیات مدیره هلال احمر استان تهران به پاس خدمات صادقانه به مردم تقدیر کرد.

پیروی با بیان اینکه استان تهران کلانشهری است که با ۸ میلیون جمعیت مفید، نیازمند مدیریت پرتوان در تمام عرصه هاست، اظهار کرد: انتظار ما از هلال احمر استان تهران، توجه به نیروی انسانی داوطلب و جوانانِ در صحنه است که با توجه به این ظرفیت ها و برنامه ریزی دقیق، می توان هنگام حوادث بهترین پاسخگویی را داشت.

دبیرکل جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه اولین پاسخ دهندگان و مهمترین و موثرترین آنها در حوادث، خود مردم هستند، گفت: باید به نیرو و ظرفیت های مردمی توجه جدی و نگاه ویژه ای داشته باشیم. همچنین با شناسایی خطرات؛ برنامه ای جامع به همراه سناریوهای مختلف برای مواجهه با حوادث متنوع در تهران تدوین کرده و تمرین ها و مانورهای دور میزی و عملیاتی را برای آمادگی هرچه بیشتر در برابر حوادث، برگزار کنیم.

پیروی خاطرنشان کرد: توجه به منابع انسانی و جوانان و داوطلبان یک تفکر ویژه می خواهد که این حرکت آغاز شده و پیش خواهد رفت.

وی همچنین با تقدیر از زحمات و خدمات مدیرعامل پیشین هلال احمر استان تهران، تاکید کرد: حسین کتابدار از مدیران فعال و ۲۴ ساعته جمعیت هلال احمر بود و تمام خدمات وی در حوادث گذشته و همینطور در سیل خوزستان، جای تقدیر دارد.

پیروی در ادامه با بیان اینکه شاهین فتحی، سرپرست جدید هلال احمر تهران نیز در سیل گلستان و لرستان خدمات بی شائبه ای ارائه کرد، افزود: فتحی؛ فردی با نگاه استراتژیک، بسیار دقیق و خستگی ناپذیر بوده و همیشه در صحنه حوادث، حضوری پررنگ دارد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر در پایان ابراز امیدواری کرد که تمام مدیران هلال احمر توفیق فعالیت در این جمعیت و خدمت به مردم را داشته باشند.