اخبار / استانی

پوشش امدادی ۱۲۰حادثه در کردستان/ امدادرسانی به ۵۴۲ آسیب‌دیده در سه ماه گذشته

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان از پوشش امدادی ۱۲۰ حادثه متنوع در استان کردستان و امدادرسانی به ۵۴۲ حادثه‌دیده در سه ماهه اخیر خبر داد.

۶ روز قبل

پوشش امدادی ۱۲۰حادثه در کردستان/ امدادرسانی به ۵۴۲ آسیب‌دیده در سه ماه گذشته

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان، محمدباقر محمدی گفت: از ابتدای مهرماه تاکنون با توجه وقوع حوادث جاده ای در محورهای مواصلاتی، حوادث کوهستان، رانش زمین و … امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر کردستان به ۵۴۲ آسیب دیده در این حوادث امدادرسانی کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان در تشریح جزئیات حوادث و امدادرسانی های انجام شده به وقوع ۹۰ حادثه جاده ای در محورهای مواصلاتی، یک مورد سیل و آبگرفتگی، ۱۴ مورد حوادث مناسبتی و شهری، یک مورد کوهستان و ۱۴ مورد خدمات حضوری اشاره کرد و گفت: با حضور تیم های تخصصی نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر، امدادرسانی های لازم در این حوادث انجام شد.

محمدی همچنین از انتقال ۶۲ مصدوم و حادثه دیده توسط آمبولانس های هلال احمر به مراکز درمانی و مداوای سرپایی ۲۳ مصدوم در سه ماه گذشته خبر داد.

محمدباقر محمدی ضمن تقدیر از عوامل امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گفت: امدادرسانی در این حوادث حاصل تلاش ۱۴۸ تیم تخصصی عملیاتی و به کارگیری ۹۳ دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر استان بوده است.