اخبار / استانی

پیام تسلیت مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان‌شرقی درپی درگذشت نجاتگر سرابی

در پی درگذشت «سیامک رمضانی» نجاتگر جمعیت هلال احمر شهرستان سراب در اثر تصادف در جاده سراب به بستان آباد، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در پیامی این ضایعه را به خانواده وی و اعضای جمعیت هلال احمر تسلیت گفت.

۲ ماه قبل

پیام تسلیت مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان‌شرقی درپی درگذشت نجاتگر سرابی

به گزارش روابط عمومی هلال احمر آذربایجان شرقی، متن پیام بدین شرح است :

«انا لله و اناالیه راجعون»

«با دلی  مالامال از اندوه،خبر درگذشت ناگهانی و جانگداز نجاتگر  غیور جمعیت هلال احمر شهرستان سراب ،خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر  و جامعه نجاتگران را  در اندوهی عمیقی فروبرد ،سیامک رمضانی نامی آشنا در عرصه امداد ونجات بود ،نجاتگری که در راه کمک به آسیب دیدگان سر از پای نمی شناخت و مشتاقانه و داوطلبانه در حوادث و سوانح به یاری  هموطنان می شتافت .

وی ، در سحرگاه روز یکشنبه ۱۶ تیرماه ۱۳۹۸ در اثر تصادف در محور سراب- بستان آباد ،جان به جان آفرین تسلیم کرد و روح نا آرام و شیفته خدمتش در جوار رحمت و مغفرت پروردگار آرام گرفت . این ضایعه جانگداز را به خانواده داغدار آن مرحوم و تمامی دوستان و  همراهان ، همکاران و نجاتگران عزیز تسلیت عرض نموده از درگاه حق تعالی برای روح آن فقیدسعید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می نماییم ».

شادروان سیامک رمضانی از نجاتگران فعال جمعیت هلال احمر شهرستان سراب و  پایگاه امداد جاده ای شهید «محمد تقی اباذری بهرمان »جمعیت هلال احمر بود. وی از سال ۱۳۸۸ در کسوت امدادگر وارد جمعیت هلال احمر شد و با طی دوره های امدادی به کسب درجه نجاتگر دوم نایل آمد. او در حوادث استانی و کشوری،  زلزله های روستای عیوق سراب ، ارسباران ، کرمانشاه و سیل های سراب و آذرشهر وحوادث جاده ای و  برف و کولاک با آمادگی جسمانی بالا شرکت داشت و خدمات شایانی به هموطنان آسیب دیده از حوادث ارائه کرد.