اخبار / ستادی

پیام تقدیر دکتر پیوندی از خادمان هلال احمر به زائران در اربعین

پایان عملیات اربعین ۹۷ برگ زرین دیگری به تاریخ جمعیت هلال احمر اضافه کرده است، لازم می‌دانم از یکایک داوطلبان و نمایندگان جمعیت هلال احمر، شامل پزشکان، پرستاران، امدادگران، نیروهای رسانه‌ای، کارکنان و عوامل پشتیبانی قدردانی کنم که مخلصانه در مرزهای منتهی به کشور عراق، مسیر راهپیمایی زائران، عتبات عالیات و علی‌الخصوص کربلای معلی خدمت کردند.

۸ ماه قبل

پیام تقدیر دکتر پیوندی از خادمان هلال احمر به زائران در اربعین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر علی اصغر پیوندی در این پیام آورده است:«خدمات عظیم امدادی و درمانی به سوگواران اربعین حسینی (ع) از بزرگ‌ترین عملیات‌های داخلی و برون‌مرزی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران است که با نگاه کاملا انسان‌دوستانه تقدیم زائرین عزیز اباعبدالله الحسین(ع) می‌شود.
شاکریم که جمعیت هلال احمر هر سال با قدرت و اراده برخاسته از آموزه‌های بشردوستی و عشق حسینی، خدماتی به مراتب افزون‌تر از گذشته پیشکش قدم‌های مشتاق عاشقان حضرت امام حسین (ع) کرده است.
بی‌تردید هسته اصلی عملیات اربعین، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر بودند که از مرزهای جنوبی و غربی کشور تا عتبات عالیات، خستگی‌ناپذیر و شبانه‌روزی پاسخگوی جمعیت میلیونی راهپیمایان و زائران شدند و حضور آنان را در عزای اربعین حضرت امام حسین (ع) با آرامش خاطر همراه کردند.
در پایان عملیات اربعین ۹۷ که برگ زرین دیگری به تاریخ جمعیت هلال احمر اضافه کرده است، لازم می‌دانم از یکایک داوطلبان و نمایندگان جمعیت هلال احمر، شامل پزشکان، پرستاران، امدادگران، نیروهای رسانه‌ای، کارکنان و عوامل پشتیبانی سپاس و قدردانی کنم که مخلصانه در مرزهای منتهی به کشور عراق، مسیر راهپیمایی زائران، عتبات عالیات و علی‌الخصوص کربلای معلی خدمت کردند. از پروردگار متعال مسئلت دارم ثمره این خدمات، به عنوان باقیات و الصالحات در کارنامه اعمال همه این عزیزان ثبت شده و اجر اخروی‌شان نزد باری تعالی محفوظ باشد.»

دیدگاه‌ها