اخبار / ستادی

پیام رئیس سازمان داوطلبان به مناسبت روز پزشک

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با صدور پیامی، یکم شهریور ماه، روز پزشک را به تمامی پزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر تبریک گفت.

۳ هفته قبل

پیام رئیس سازمان داوطلبان به مناسبت روز پزشک

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ، متن پیام محمد نصیری بدین شرح است:

” به نام او که ذکرش دوای دردهاست

نزدیک به یک قرن است که خدمات مردمی در عرصه درمانی از سوی پزشکان داوطلب در جمعیت هلال احمر فارغ از نژاد، تیره و مرزبندی های سیاسی برای زدودن آلام انسان های رنجدیده در سراسر دنیا ارایه می شوند . سپیدپوشان سپید کرداری که جان شان لبریز از تهعد به انسانیت بوده و ارمغان آن سایبانی برای بیماران و دردمندان شده است .
امروز سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر بیش از گذشته به کارنامه اش در حوزه خدمات درمانی می بالد چرا که در دوران تحول و تکامل گام نهاده است و برنامه های ملی کاروان سلامت نیز منادی تحقق عملیاتی این راهبردهای سلامت محور است .
در این سال ها جامعه پزشکان داوطلب ، خردمندانه از فرصت ها بهره برده و با ارتقای دانش و مهارت های شان به تامین نیازهای سلامت جامعه پرداخته اند و با حمایت از وجوه مختلف انسانیت در داخل و خارج از کشور دغدغه های بیماران محروم را مرتفع نموده اند.
اینجانب خاضعانه ، یکم شهریورماه، زادروز بوعلی سینا، حکیم نامور و فرزانه ایران زمین که به نام روز پزشک نامگذاری شده است را به تمامی پزشکان ارجمند داوطلب جمعیت هلال احمر که با نگاهی آسمانی درس نوعدوستی را در مقام عمل به جامعه می آموزند ،تبریک عرض نموده و عزت و سربلندی شان را از درگاه حضرت حی منان مسئلت می نمایم.”