اخبار / استانی

چهارمین مجمع جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی برگزار شد

چهارمین جلسه مجمع جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی با حضور مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، معاونین، مدیران و اعضای مجمع استان، ٢٧ مرداد ماه برگزار شد.

۴ هفته قبل

چهارمین مجمع جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، استماع گزارش بازرسان، تصویب صورت های مالی سال ٩٧ و بودجه پیشنهادی سال ٩٨ در این جلسه انجام شد.
مدیرعامل‌ جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در این مجمع با اشاره به اهمیت جایگاه شوراهای اجرایی هلال احمر ،دستور جلسه را قرائت کرد‌ و به ارائه توضیحاتی درباره عملکرد فعلی جمعیت هلال احمر و مسائل امدادگران و اعضا پرداخت.
سید مجتبی احمدی با اشاره به اهمیت مصوبات شوراهای اجرایی و هیات مدیره، گفت: شوراهای اجرایی بازوان مشورتی، فکری و اجرایی روسای شعب و مدیران هستند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی هم با اشاره به این که آغاز دین اسلام با بعثت نبی مکرم بود، گفت: جریان غدیر کمال دین و مایه کامل شدن آن است .
حجت‌الاسلام والمسلمین اسدالله اسدی، گفت: غدیر حلقه وصل بعثت و مهدویت است و جریان غدیر مهم ترین عامل پیروزی و استیلای اسلام در سراسر جهان است. پیام غدیر ایجاد وحدت و اتحاد مقتدرانه اسلام مقابل کفر است.