آگهی

اخبار / استانی

کاروان نیکوکاری هلال‌احمر چرداول در روستای «پیازآباد» ایلام

کاروان نیکوکاری کانون‌های جوانان و روستایی سلطانقلی جمعیت هلال احمر شهرستان چرداول با مشارکت اداره شبکه بهداشت خدمات لازم را در روستای پیازآباد بخش هلیلان ایلام ارائه کرد.

۲ ماه قبل

کاروان نیکوکاری هلال‌احمر چرداول در روستای «پیازآباد» ایلام

به گزارش رابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، رئیس شعبه جمعیت هلال احمر شهرستان چرداول گفت: در این کاروان نیکوکاری که با هدف توسعه فعالیت های عام المنفعه جمعیت هلال احمر چرداول و کمک رسانی به مردم روستای‌های محروم و فاقد امکانات پزشکی و درمانی و محرومیت زدایی در این مناطق اقدام به اجرای برنامه های خود کرده است، اعضای داوطلب کانون های جوانان و روستایی به ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی به روستائیان پرداختند.

بهار فریادیان گفت: کسانی که در اردوهای جهادی و کاروان نیکوکاری شرکت می‌کنند روحیه ایثار و از خود گذشتگی در آنان دیده می‌شود و با خلوص نیت لبخند رضایت را بر گونه‌های شهروندان مناطق محروم ماندگار می‌کنند‌.

رئیس شعبه جمعیت هلال احمر شهرستان چرداول تاکید کرد: در این کاروان نیکوکاری برنامه های آموزش امداد و کمک های اولیه، مهارتهای زندگی، آموزش پیشگیری از اعتیاد، برپایی ایستگاه سلامت و گرفتن تست فشارخون و ارائه راهکارهای کنترل این بیماری شایع و برگزاری مسابقه نقاشی برای بچه ها در روستای محروم پیازآباد بخش هلیلان اجرایی شد.